نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

شمسه‌دوزي، هنري براي تزئين تن‌پوش سلاطين

تعداد بازدید : 235
تاریخ : 1391/07/11
يکي از صنايع دستي تزئيني- کاربردي ايران شمسه‌دوزي نام دارد که در رده رودوزي‌هاي سنتي قرار مي‌گيرد. به گزارش ميراث آريا (chtn)، «شمسه» در لغت به معناي خورشيد است، و طرح يا نمايي از خورشيد را تجسم مي‌بخشد. در گذشته از هنر شمسه‌دوزي براي تزيين لباس سلاطين استفاده مي‌شد. در اين دوخت از نخ‌هاي گلابتون طلايي يا نقره‌اي به همراه نخ ابريشم نتابيده ارغواني،‌ سبز و نخ‌هاي همخوان با نخ گلابتون براي نشان‌ دادن تلولو درخشش نور خورشيد استفاده مي‌شود. معمولا براي تداعي کردن و زيباتر جلوه دادن اثر، مرکز آن را آيينه‌دوزي مي‌کنند. در شمسه‌دوزي گاه نقوش نمايانگر خورشيد و گاه به صورت نمايي از ترنج به همراه سرترنج‌ها و نيم ترنج‌ها اجرا مي‌شود. شمسه‌دوزي معمولا بر روي پارچه ابريشمي، تافته، اطلس ساده، مخمل، پارچه‌هاي ابريشمي و ... انجام مي‌گيرد و از مراکز رايج اين دوخت مي‌توان اصفهان، کاشان، يزد، آذربايجان غربي، کرمان،‌رشت، هرمزگان، زابل و ايرانشهر را نام برد.