نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
بروز رسانی نرم افزار سفر360 نسخه Reborn
تعداد بازدید : 236
تاریخ : 1397/07/01

ضمن تشکر از صبوری مشتریان محترم نسخه Reborn (تولد دوباره) نرم افزار سفر360 با تغییرات گسترده و جهت نزدیک شدن به استانداردهای جهانی پس از جمع بندی نظرات مشتریان در یکسال اخیر با موفقیت بروزرسانی گردید. این تغییرات شامل مواردزیر می باشد:

 

 

1- ارائه ی پرواز رفت و برگشت:

با توجه به محدودیت های بسیار زیاد ایرلاین های داخلی در ارائه ی خدمات رفت و برگشت و پایبند نبودن به قراردادهای 14 جانبه رزرو بلیط رفت و برگشت با موضوعات غیر فنی ای مرتبط است، ایران تکنولوژی سعی نمود با رفع موانع این سرویس را نزدیک به استانداردهای جهانی ارائه دهد.

 

 

2- کد تخفیف به مسافر:

در راستای سیاست های بازاریابی مشتریان محترم، این سرویس بارگزاری گردید و شما می توانید با ایجاد نا محدود کد تخیف تسهیلاتی را در قالب تخفیف به مسافر خود ارائه دهید.

 

 

 

3- گرافیک جذاب:

همسان با تکنیک های روز دنیا سعی نموده ایم قالب بصری کاربر پسند و ساده ای را جهت استفاده ی مسافر ارائه دهیم.

 

 

4--کد معرف:

در راستای سیاست های بازاریابی و افزایش فروش مشتریان سیستم کد معرف را بارگزاری نموده ایم تا شما بتوانید به ازای معرفی هر مسافر به سیستم خود تخفیفاتی را به معرف ارائه دهید.

 

 

 

5- تخفیف به همکار:

در نسخه ی 3 شما برای همه خدمات مثل پرواز چارتری، پرواز سیستمی، پرواز خارجی، هتل، بیمه و ... به همکار خود فقط یک مدل تخفیف می توانستید ارائه دهید، مثلاً 3% تخفیف برای همه خدمات. اما در نسخه جدید شما به ازای هر خدمات می توانید تخفیف متفاوتی را به همکار خود ارائه دهید.

 

 

6- افزایش نرخ:

در نسخه ی 3 شما برای همه خدمات مثل پرواز چارتری، پرواز سیستمی، پرواز خارجی، هتل، بیمه و ... به همکار خود فقطمی توانستید یک مدل افزایش نرخ دهید، مثلا 5.000 تومان افزایش نرخ برای همه ی خدمات، اما در نسخه ی جدید شما می توانید برای هر نوع خدمات افزایش نرخ خاصی را در نظر بگیرید.

 

 

 

 

       و بزودی پرواز خارجی، هتل خارجی، گشت، ترنسفر به سیستم اضافه خواهد شد. 

                                                                                                              با تشکر