نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
سامانه کارت تخفیف (با ما) - نمایشگاه گردشگری96
تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1396/11/02

دوست محترم

به باشگاه مشتریان ایران تکنولوژی (باما) خوش آمدید. همانطور که قبلا از خدمات باشگاه استفاده کرده اید، ایران تکنولوژی به ازای "خرید" ، "معرفی مشتری"، "تمدید قرارداد" و "سالهای حضور در باشگاه" به حساب شما امتیازاتی در قالب اعتبار ریالی واریز می کرده است  و مفتخریم به اطلاع برسانیم به مناسبت "نمایشگاه گردشگری سال 96" از سامانه کارت تخفیف رونمایی کنیم

در صورتی که شما  قرارداد خود را بر اساس زمانبندی مشخص شده در کارت منعقد نمایید می توانید از تخفیف به ازای هر خرید بهره مند باشید. این کارت می تواند در قالب مشارکت نیز استفاده شده و در صورت معرفی  مشتری از جانب شما از تخفیف دیگری نیز بهره مند خواهید شد. جهت اطلاعات بیشتر می توانید به "محیط کاربری"  خود در سایت ایران تکنولوژی مراجعه نموده و یا نسبت به ایجاد محیط کاربری اقدام نمایید.

روابط عمومی