در چشم انداز پاتایا سیتی ساین تمام شهر پاتایا را ببینید

در چشم انداز پاتایا سیتی ساین تمام شهر پاتایا را ببینید

«چشم انداز پاتایا سیتی ساین» (Pattaya City Sign Viewpoint) یک تپه کوچک و یکی از چشم اندازهای زیبا برای دیدن تمام شهر پاتایا است. این ناحیه که در مرز جنوبی پاتایا و جامتین واقع شده است چشم اندازی زیبا دارد، از آنجا می توان در یک طرف، شهر و در طرف دیگر دریای خلیج پاتایا را دید. عکس های خلیج پاتایا، یکی از رایج ترین تصاویر پاتایا است. علاوه بر این ها، هتل و جاده ساحلی جامتین را می توان از این منطقه دید. چشم انداز این منطقه به ویژه در شب زیباتر خواهد بود. معبد مقدس Wat Kho Phra Bat نیز بر روی تپه قرار دارد و یکی از جاذبه های اصلی پاتایا است. تپه ای که چشم انداز پاتایا سیتی ساین در آن قرار دارد، Pratumnak نام دارد. اگر اهل عکاسی هستید، رفتن به آنجا فرصتی مناسب برای خلق عکس های زیبا و منحصر به فرد است. مکان مشابهی به نام دماغه پرومثپ در پوکت تایلند وجود دارد که پیشنهاد می شود در سفر به پوکت از آنجا دیدن فرمایید.

چشم انداز سیتی ساین پاتایا

چگونه به چشم انداز پاتایا سیتی ساین برویم؟

برای رفتن به این جاذبه دیدنی شهر پاتایا، از مرکز شهر به سمت جنوب رانندگی کنید، از Bali Hai Pier عبور کنید و آن را پشت سر بگذارید، سپس به یک پل که در کنار پیست مسابقه Easy Karts قرار دارد خواهید رسید، از آنجا به سمت راست و به طرف تپه حرکت کنید. چشم انداز سان سیتی پاتایا در سمت راست شما در بالای تپه پراتومونک (Pratumnak) است.

در چشم انداز پاتایا سیتی ساین تمام شهر پاتایا زیر پای شماست؛ گردشگران، تورهای گردشگری پاتایا و علاقه مندان می توانند هر روز از ساعت 7:30 تا 21 (9 شب) از سان سیتی پاتایا دیدن کنند. ورود به این منطقه گردشگری رایگان است. در سفر به پاتایا بازدید از جاهای دیدنی پاتایا و این منطقه  را فراموش نکنید.

Address: Pattaya City, Bang Lamung District, Chon Buri 20150, Thailand

دسترسی از روی نقشه:

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید