نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
سفربانک

«لانفو ناکلوی مارکت» (Lanpho Nakluea Market) لانفو ناکلوی مارکت بازار مواد غذایی دریایی در پاتایا تایلند است. لانفو ناکلوی بازار بسیار خوبی است که تمام موجودات قابل تصور و غیر قابل تصور دریایی در آنجا به فروش می رسد. در این بازار انواع ماهی های تازه، صدف، حلزون، میگو و دیگر موجودات دریایی که مردم محلی با آن ها غذا تهیه می کنند به چشم می خورد. یکی از ویژگی های خوب لانفو ناکلوی مارکت پاتایا این است که بر روی تمامی اجناسی که به فروش می رسد، بر چسب قیمت زده شده است.

 

 

لانفو ناکلوی مارکت مکانی برای دوستداران غذاهای دریایی است. در اینجا قیمت ها قابل تصور نیست و کمتر از رستوران ها است. با توجه به اینکه در بازار لانفو ناکلوی مارکت مواد غذایی لازم جهت پخت و پز و تهیه غذا فراهم است، در نزدیکی بازار آشپزخانه ای است که می توانید غذای مورد نظر خود را خریداری کنید. غذاهایی که در این آشپزخانه تهیه می شوند، به چهار روشِ cooking-Cook، FRY  و کبابی یا بخار پز ارائه می شود. قیمت غذاها با توجه به منوی غذایی متنوع و متغیّر است. پس از انتخاب غذای دریایی مورد علاقه تان، نوشیدنی های خنک را می توانید از مغازه های مجاور تهیه کنید.

موقعیت لانفو ناکلوی مارکت

تایلند – پاتایای مرکزی - روستای کوچکی به نام Naklua. این روستا بسیار جالب است زیرا ساختمان های تایلندی و چینی جالبی در آنجا وجود دارد.

نکته: اگر قصد بازدید و خرید از لانفو ناکلوی مارکت تایلند را دارید، کفش های نو نپوشید! اینجا بسیار مرطوب است و بخصوص پس از بارندگی کفش هایتان کثیف خواهد شد.