نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
سفربانک

در سال 2010 برج خارق العاده ای در دبی افتتاح شد که شکوه و زیبایی آن، بازدیدکنندگان زیادی را از سراسر جهان به خود جلب می کند. «برج خلیفه» (Burj Khalifa) که با عنوان «برج دبی» نیز شناخته می شود، هم اکنون نیز یکی از جاذبه های گردشگری اصلی دبی محسوب می شود، نماد جهانی شاهکار مهندسی سازه و معماری است. ساخت برج در 6 ژانویه 2004 آغاز شد. مراحل ساخت برج خلیفه 6 سال به طول انجامید.

 

برج خلیفه در تور گردشگری دبی

 

ارتفاع برج خلیفه و بخش های مختلف آن

برج خلیفه با ارتفاع 829.8 متر، بیش از هزار واحد آپارتمانی، 4 استخر، یک هتل 5 ستاره و رستوران را در خود جای داده است. اگر تمایل دارید تجربه ای خاص از غذا خوردن در یک رستوران شیک را داشته باشید، به رستوران و سالن اتمسفر که در طبقه 122 است برج سری بزنید. در طبقۀ 148 این برج، بزرگ ترین عرشه مشاهده (در ارتفاع 555 متری) ساخته شده است که مورد استقبال افرادی که تمایل دارند نمایی کلّی از شهر دبی و زیبایی های آن را ببینند قرار می گیرد.

قسمت های پایین برج به مراکز سرگرمی و غذاخوری اختصاص یافته است. فروشگاه بزرگ دبی نیز در بخش پایینی برج قرار دارد. پارکی به مساحت 11 هکتار محوطه پیرامون این برج بزرگ را احاطه کرده است. با توجه به اینکه فواره موزیکال دبی نیز در نزدیکی این برج واقع شده است، پس از بازدید از برج می توانید از این فواره های زیبا نیز دیدن فرمایید. 

 

برج خلیفه بلند ترین برج جهان

 

معماری برج خلیفه

طراحی این برج که به شکل حرف Y است، توسط آدرین اسمیت (Adrian Smith) صورت گرفت. این طرح باعث شده تا ساختمان نور گیری بسیار خوبی داشته باشد، زیرا در این صورت، حدّأکثر نور به ساختمان نفوذ می کند. شکل مارپیچ برج سبب شده است تا برج خلیفه در شب نمایی بسیار جذاب تر داشته باشد.

موقعیت برج خلیفه دبی

امارات متحدۀ عربی، دبی، بلوار شیخ زاید.