دبی میراکل گاردن، باغ معجزه در دل کویر

دبی میراکل گاردن، باغ معجزه در دل کویر

دبی، این شهر پر جاذبه خاورمیانه، با به کار گیری تمام مواردی که در ارتقاء یک شهر لازم است، نسبت به سال های نه چندان دور، چهره ای دیگر به خود گرفته است. مسئولین و دست اندر کاران اجازه نداده اند که گرمای شدید هوا سد راه شان شود، بلکه تا جای ممکن زمینه را طوری فراهم کرده اند که مردم این شهر و همچنین مسافران و گردشگران با حضور در این شهر، هیچ محدودیت گردشگری و تفریحی را حس نکنند. دو نمونه از عجایب و شگفتی های توریستی دبی، این شهر پر حرارت و گرم، پیست اسکی مصنوعی دبی و «دبی میراکل گاردن» (Dubai Miracle Garden) است.

باغ میراکل گاردن دبی در امارات، از جاذبه های تور دبی

در گرمای طاقت فرسای دبی و در دل کویر، باغ گلی با وسعت 1800 متر مربع، بسیار عجیب و هیجان انگیز است! سازه های فانتزی با اسلیمی زیبا و تنوع گل های مختلف، منظره باورنکردنی را ارائه کرده است. تنوع گل های این باغ به بیش از 44 میلیون نوع مختلف می رسد. طولانی ترین دیوار گل جهان در این مجموعه رکورد گینس را دارد. میراکل گاردن به معنای "باغ معجزه" است و این نامگذاری به محل قرارگیری این باغ در دل کویر، بسیار درست و پر معناست.

باغ میراکل گاردن دبی، از اصلی ترین جاذبه های تور دبی به شمار میرود

امکانات موجود در میراکل گاردن دبی

به منظور رفاه حال بازدیدکنندگان، کلیه امکانات از قبیل پارکینگ، محوطه نشستن، نمازخانه، سرویس بهداشتی، انواع غرفه های خوراکی و ... در این مجموعه وجود دارد. امکانات جهت بازدید معلولین نیز فراهم می باشد.

زمان بازدید از دبی میراکل گاردن

شما می توانید به راحتی از مال آو به دبی میراکل گاردن دسترسی پیدا کنید. زمان بازدید از این جاذبه توریستی، یکشنبه ها تا پنجشنبه ها از ساعت 2 الی 8 شب و جمعه ها از ساعت 12 الی 8 شب است. سرویس دهی  هر 20 دقیقه و با پرداخت 5 درهم صورت می گیرد.

 

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید