سرفینگ بالی، تجربه موج سواری در امواج رول مانند طویل

سرفینگ بالی، تجربه موج سواری در امواج رول مانند طویل

بالی شهر توریستی اندونزی، محلّ خوبی برای انجام انواع ورزش ها، اعم از ورزش های آبی و غیر آبی می باشد. تفریحات آبی بالی، از بهترین تفریحات بالی به شمار می رود، این سرگرمی ها جزء تفریحات تور بالی نیز قرار می گیرند. سرفینگ یا «موج سواری در بالی» (Bali surfing) از جمله تفریحات پر طرفدار است که در امتداد ساحل جنوبی جزیره که امواج رول و آرام هستند انجام می شود. به طور کلی این ورزش از جمله تفریحات آبی پرطرفدار است و از این رو در بسیاری از شهرهای توریستی راه اندازی شده و رواج یافته است. اگر به کایت سرفینگ علاقه مند هستید می توانید از خدمات کایت سرفینگ بالی که در سواحل این جزیره ارائه می شود نیز استفاده کنید و یک روز شاد و پر هیجان برای خود رقم بزنید.

هم افراد مبتدی و هم کسانی که سابقه موج سواری دارند، می توانند از خدمات سرفینگ در بالی استفاده کنند. افراد حرفه ای می توانند به بخش جنوبی بوکیت پنینسولا (Bukit Peninsula) بروند؛ افراد مبتدی نیز می توانند امواج کوچکتر تالاب ها را انتخاب کنند.

تفریحات آبی بالی، سرفینگ یا موج سواری در بالی اندونزی

بوکیت پنینسولا و اطراف آن برای موج سواری در بالی

بوکیت پنینسولا در جنوب غربی بالی واقع شده است، اینجا جایی که شما می توانید معروف ترین نقاط موج سواری بالی را پیدا کنید. Uluwatu، Impossibles وBingin  با صخره ها و امواج رول مانند طویل و آرام خود، از محبوب ترین مناطق برای سرفینگ در بالی هستند. علاوه بر مواردی که ذکر شد، Balangan، Dreamland، Bingin، Impossibles، Padang-Padang،Uluwatu  در غرب شبه جزیره، Nyang Nyang در جنوب غربی، Green Ball در جنوبی ترین نقطه جزیره از مناطق زیبایی هستند که موج سواری در بالی را تحت پوشش قرار می دهند.

تفریحات آبی بالی ، موج سواری یا سرفینگ در بالی اندونزی

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید