ساحل زیبای آئوسان در پوکت

ساحل زیبای آئوسان در پوکت

همانند ساحل کاتانویی و ساحل نای هارن، ساحل آئوسان نیز یکی از سواحل زیبای کشور تایلند است که در قسمت جنوب غربی پوکت واقع گردیده است. ساحل آئوسان توسط درختان زیادی محصور شده است که سایه های حاصل از این درختان، برای پناه از خورشید بسیار کاربردی بوده و محیطی پر طراوت ایجاد کرده اند. اگر اهل شنا کردن و غواصی هستید، ساحل صخره ای آئوسان می تواند محیط مناسبی برای غواصی باشد؛ البته شما باید وسایل غواصی را همراه داشته باشید زیرا غرفه ای برای اجاره این وسایل در ساحل آئوسان وجود ندارد. جزر مدی که در این ساحل رخ می دهد، سبب می شود تا جانوران دریایی زیبا و شگفت انگیز در زمان جزر به ساحل نزدیک و قابل رؤیت باشند. اگر تمایل دارید این جانوران را ببینید، در زمان جزر به شرقی ترین بخش این ساحل بروید.

 

سواحل تایلند پوکت

 

بهترین فصل بازدید از ساحل آئوسان (Ao Sane)

معمولاً اغلب مناطق گردشگری و توریستی در برخی فصول و در ماه های سال پر بازدید تر هستند، زیرا شرایط محیط و موقعیت آب و هوایی مناسب تر است. بهترین فصل بازدید از آئوسان نیز فصل بهار است و در این فصل گردشگران زیادی از این ساحل صخره ای زیبا دیدن می کنند.

امکانات رفاهی ساحل آئوسان

  • رستوران ها (اعم از رستوران ارزان قیمت)
  • دوش
  • سرویس بهداشتی

هتل های نزدیک به آئوسان بیچ

اگر قصد اقامت در هتلی را دارید که به ساحل آئوسان نزدیک باشد، چند گزینه برای شما وجود دارد: هتل نای هارن، هتل سابانا و هتل سه ستاره Baan Krating Phuket Resort که هتل اخیر، نزدیک ترین هتل به این ساحل است.

مسیر دسترسی به آئوسان بیچ

برای رفتن به این منطقه می بایست از منطقۀ نایی هارن (Nai Harn) و جاده های آن عبور کرده تا دسترسی به این ساحل زیبا فراهم شود.

 

Address: Tambon Rawai,, Tambon Karon, Amphoe Mueang Phuket, Chang Wat Phuket 83100, Thailand

دسترسی از روی نقشه:

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید