ساحل زیبای آئوسین پوکت تایلند

ساحل زیبای آئوسین پوکت تایلند

همانند ساحل کاتانویی و ساحل نای هارن، ساحل آئوسین نیز یکی از سواحل زیبای کشور تایلند است که در قسمت جنوب غربی پوکت واقع گردیده است. ساحل آئوسین توسط درختان زیادی محصور شده است که سایه های حاصل از این درختان، برای پناه از خورشید بسیار کاربردی بوده و محیطی پر طراوت ایجاد کرده اند. اگر اهل شنا کردن و غواصی هستید، ساحل صخره ای آئوسین می تواند محیط مناسبی برای غواصی باشد؛ البته شما باید وسایل غواصی را همراه داشته باشید زیرا غرفه ای برای اجاره این وسایل در ساحل آئوسین وجود ندارد. جزر مدی که در این ساحل خ می دهد، سبب می شود تا جانوران دریایی زیبا و شگفت انگیز در زمان جزر به ساحل نزدیک و قابل رؤیت باشند. اگر تمایل دارید این جانوران را ببینید، در زمان جزر به شرقی ترین بخش ساحل آئوسین بروید.

 

سواحل تایلند پوکت

 

بهترین فصل بازدید از ساحل آئوسین (Ao Sane)

معمولاً اغلب مناطق گردشگری و توریستی در برخی فصول و در ماه های سال پر بازدید تر هستند، زیرا شرایط محیط و موقعیت آب و هوایی مناسب تر است. بهترین فصل بازدید از ساحل آئوسین (Ao Sane) نیز فصل بهار است و در این فصل گردشگران زیادی از این ساحل صخره ای زیبا دیدن می کنند.

امکانات رفاهی ساحل آئوسین (Ao Sane)

  • رستوران ها (اعم از رستوران ارزان قیمت)
  • دوش
  • سرویس بهداشتی

هتل های نزدیک به ساحل آئوسین

اگر قصد اقامت در هتلی را دارید که به ساحل آئوسین نزدیک باشد، چند گزینه برای شما وجود دارد: هتل نای هارن، هتل سابانا و هتل سه ستاره Baan Krating Phuket Resort که هتل اخیر، نزدیک ترین هتل به ساحل آئوسین است.

مسیر دسترسی به ساحل آئوسین

برای رفتن به ساحل آئوسین می بایست از منطقۀ نایی هارن (Nai Harn) و جاده های آن عبور کرده تا دسترسی به این ساحل زیبا فراهم شود.

 

Address: Tambon Rawai,, Tambon Karon, Amphoe Mueang Phuket, Chang Wat Phuket 83100, Thailand

دسترسی از روی نقشه:

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید