ساحل کایت بیچ در دبی

ساحل کایت بیچ در دبی

ساحل کایت بیچ در دبی از جمله سواحل بکر و بزرگ است که مورد علاقه کایت موج سواران، کایاک سواران، فوتبالیست‌ها و والیبالیست ها است. اگر به آفتاب گرفتن در سواحل علاقه مند هستید، این ساحل گزینه ای مناسب برای آفتاب گرفتن است اما به خاطر داشته باشید که در ساحل کایت بیچ وسایل لازم برای آفتاب گرفتن وجود ندارد و شما باید لوازم مورد نیاز برای آفتاب گرفتن را به همرا داشته باشید اما در صورت لزوم می توانید حوله و وسایل شنا را اجاره کنید.

کایت بیچ دبی

سرگرمی های غیر آبی در ساحل کایت بیچ دبی

اگر خودتان یا یکی از اعضای خانواده تان تمایلی به استفاده از سرگرمی های آبی ندارید، در ساحل کایت بیچ می توان سرگرمی های غیر آبی را نیز پیدا کرد؛ از سرگرمی های غیر آبی می توان به اسکیت در پارک اسیکتی و یا زیپ لاین اشاره کرد. علاوه بر این، محوطه بازی رو باز و یک پارک کودک برای کودکان یا والدینی که تمایل به بازی کودک شان با آب ندارند، از جمله سرگرمی های غیر آبی در این ساحل است. همانند فریدم بیچ که یکی از سواحل تایلند است، در اینجا نیز امکانات برای والیبال و فوتبال وجود دارد.

ساحل کایت بیچ در دبی

خدمات ساحل کایت بیچ

  • پارکینگ
  • سرویس بهداشتی
  • صندلی ساحلی
  • رستوران های متنوّع از جمله رستوران معروف سالت (Salt) که ارائه دهندۀ بهترین غذاهای گوشتی است.
  • حمام و دوش آب
  • حوله و وسایل شنا (که می توانید اجاره کنید)

ساحل کایت بیچ دبی

ساعات کاری سرویس های خدماتی در کایت بیچ

همانند هر مکان تفریحی دیگری، ساحل کایت بیچ نیز جهت ارائه خدمات به گردشگران و علاقه مندان، ساعات معینی دارند. اگر تمایل دارید در سفر به دبی از این ساحل زیبا دیدن کنید و از آن لذت ببرید و همچنین اگر قصد دارید از خدمات این ساحل استفاده کنید، به یاد داشته باشید که ساعت کاری سرویس های خدماتی در ساحل کایت بیج، همه روزه 10 صبح تا 10 شب است.

ساحل کایت بیچ در دبی

چگونه به ساحل کایت بیچ برویم؟

کایت بیچ دبی کجاست؟ در صورتی که با تور دبی سفر می کنید که هیچ، اما اگر از تور گردشگری دبی استفاده نمی کنید و تمایل دارید خودتان به صورت شخصی به آنجا بروید، مسلماً می بایست آدرس آن را بدانید؛ نشانی ساحل کایت بیچ: دبی، نزدیک ساحل خصوصی هتل جمیرا، در انتهای خیابان ساحل جمیرا

Address: Jumeirah 3, Dubai, United Arab Emirates.

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید