میدان جوانان 19 می مارماریس ترکیه

میدان جوانان 19 می مارماریس ترکیه

در سفر به ترکیه بهتر است تور مارماریس را نیز تجربه کنید! مارماریس شهری سرسبز و با مناظر زیبای دریا و کوهستان است که در سال های اخیر مورد توجه گردشگران خارجی ترکیه قرار گرفته است. بازدید از شهر مارماریس و اقامت در آن، به یاد ماندنی خواهد بود، این شهر در منطقه ای ساحلی واقع شده است و جذابیت های زیادی برای گردشگران دارد.

یکی از جاذبه های گردشگری این شهر، "میدان جوانان 19 می" شهر مارماریس است. در قسمت مرکزی میدان، حوض و فواره هایی قرار داده شده است که این فواره ها با موسیقی همراه می شوند و به همراه رقص نور به صورت موزون به رقص در می آیند و گردشگران را به خود جذب می کنند.

 

میدان جوانان در شهر مارماریس ترکیه

 

نمایش فواره ها در "میدان جوانان 19می"

این نمایش فواره ها در زمان های 15 دقیقه ای انجام می شود و از ساعت 21 تا 23 هرشب پذیرای گردشگران است.

نماد میدان

درقسمت ورودی میدان، مجسمه دو زن و مرد جوان قرار داده شده است و نماد این میدان محسوب می شود. این میدان به علت تاکید بر روز جوانان، به این نام، نامگذاری شده است.

 

میدان جوانان در تور مارماریس ترکیه

 

میدانی پر انرژی در دل شهر مارماریس

در هر ساعت از روز که به بازدید این میدان بروید، موسیقی زنده توسط افرادی در حال اجرا است و در مواردی نیز مردم به رقص و پایکوبی در میدان می پردازند. همچنین در اطراف میدان رستوران ها و کافه هایی بر پا است که به مسافران خدمات می رسانند. این رستوران ها شامل رستوران های سنتی غذا های ترکیه و غذا های بین المللی هستند.         

این مرکز اجتماعی شهر، مکانی مناسب برای گذراندن عصر هایی با آرامش است هرچند که میدان جوانان 19می مارماریس محل خوبی برای شب زنده داری نیز هست؛ زیرا افراد زیادی در این میدان شب را به صبح می رسانند و دور هم به گفت و گو می پردازند.  در ایام مختلف سال این محل، مکان برگزاری کنسرت ها و نمایش های خیابانی و تئاتر های فضای باز است.

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید