نانلوگوکسیانگ پکن خیابانی با زندگی شبانه

نانلوگوکسیانگ پکن خیابانی با زندگی شبانه

اگر در سفر به پکن به دنبال یک پیاده روی شبانه و رفتن به کافه ها و رستوران های شیک و مدرن هستید، «نانلوگوکسیانگ پکن» (Nanluogu Xiang) را از دست ندهید. خیابان نانلوگوکسیانگ پکن خیابان مدرنی است که در طول روز خریداران و توریست هایی که به دنبال خرید اجناس مد روز هستند را به سمت خود می کشاند؛ شب ها نیز علاوه بر خرید، محلّی پر جنب و جوش را با زندگی شبانه می توان در آنجا تجربه کرد. نانلوگوکسیانگ پکن خیابانی با زندگی شبانه است.

نانلوگوکسیانگ در پکن و چین

با توجه به نزدیک بودن منطقه به شهر، رفت و آمد به اینجا زیاد است. اگر تمایل دارید نمونه ای از زندگی سنتی Beijing (پکن) را ببینید، از نانلوگوکسیانگ پکن دیدن فرمایید. پس از بازسازی کامل منطقه در زمان بازی های المپیک 2008، بر محبوبیت منطقه افزوده شد و تعداد توریست ها به طور روز افزون افزایش یافت. بیش از 20 رستوران و 40 مغازه به صورت پراکنده در سر تا سر خیابان نانلوگوکسیانگ به چشم می خورد. هتل های متعددی نیز در این خیابان در دسترس است. هتل های ارزان و جوان پسند را می توانید در نانلوگوکسیانگ پیدا کنید.

موقعیت خیابان نانلوگوکسیانگ

چین، پکن، Guloudongdajie، نانلوگوکسیانگ.

دسترسی به نانلوگوکسیانگ

از طریق مترو: از خط 6 یا خط 8 مترو استفاده کنید تا به طور مستقیم به نانلوگوکسیانگ دسترسی پیدا کنید.

از طریق اتوبوس: اتوبوس های شماره 3، 13، 42، 60، 118 یا 612 که به مقصد Tongluoxiang می روند استفاده کنید؛ همچنین می توانید از اتوبوس های شماره 104، 108، 113 یا 612 که به مقصد Bei Bingmasi می روند استفاده کنید.

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید