دهکده فیل ها پناهگاهی جنگلی برای فیل ها در پاتایا

«دهکده فیل ها در پاتایا» (Pattaya Elephant Village) نمونه ای از یک دهکده کوچک و پناهگاهی جنگلی برای فیل ها است. این مجموعه تفریحی – گردشگری در جنوب شهر پاتایا واقع شده است. راهنماها و کارشناسان در دهکده فیل ها به زبان انگلیسی و تایلندی، اطلاعات و راهنمایی های لازم را به بازدید کنندگان ارائه می دهند و در مورد رفتار و تاریخ هر فیل توضیحاتی در اختیار علاقه مندان قرار می دهند. شما می توانید در دهکده فیل ها حمام کردن، آب بازی و تغذیه فیل ها را از نزدیک ببینید.

 

دهکده فیل ها در تور گردشگری تایلند

 

تور بازدید از دهکده فیل ها در پاتایا

زمانی که گردشگران و بازدید کنندگان وارد دهکده فیل ها می شوند، راهنماها یک مرور کلی بر برنامه تور خواهند داشت که به شما ارائه می دهند، برنامه شادی فیل ها، برخی اطلاعات در مورد فیل ها و سپس لباس های سنتی Karen  جهت پوشیدن در طیّ تور. از آنجا که ممکن است لباس ها و بدن شما در طیّ تور کثیف و شود، پیشنهاد می شود یک کلاه، کرم ضد آفتاب، یک حوله و لباسی برای عوض کردن به همراه داشته باشید. علاوه بر آشنایی و بازی با فیل ها، از اهداف مهم تورهای بازدید از دهکده فیل ها، آموزش محافظت از فیل ها و کمک به آن ها است. از آنجا که فیل یکی از حیوانات محبوب تایلند است، مراقبت و محافظت از این حیوانات در این کشور مهم است. مراقبت های دامپزشکی و همچنین ایجاد زیر ساخت های لازم برای فیل ها مهم است.

دهکده فیل ها در پاتایا دو برنامه مخصوص برای توریست ها و بازدید کنندگانی که به اندازه یک روز  برای بازدید وقت ندارد، ارائه می دهد: با برنامه Follow Elephants می توانید یک پیاده روی با فیل ها در اطراف جایگاه فیل ها داشته باشید.

ساعات بازدید از جنگل فیل

بازدید از جنگل فیل ها هر روز در دو نوبت صورت می گیرد؛ نوبت اول 6:30 صبح تا 12:30 ظهر و نوبت دوم 12:30ظهر تا 17:30 می باشد.

 

Address: หมู่ที่ 7 48/120 Bang Lamung District, Chon Buri 20150, Thailand

 

دسترسی از روی نقشه:

 

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید