مرکز خرید آیدین پریهان (Aydin Perihan AVM) دومین مرکز خرید بزرگ وان

علاوه بر مرکز خرید ترکاواز وان، مرکز خرید دیگری در شهر توریستی وان به نام «مرکز خرید آیدین پریهان» (Aydin Perihan AVM) وجود دارد که در مرکز جمهوری وان واقع شده و دومین مرکز خرید بزرگ وان، به ویژه مرکز خرید پوشاک در وان است. مرکز خرید آیدین پریهان پس از زلزله وان در سال  2013 ساخته شد. این مرکز خرید، به دور از نگاه کلاسیک و با دیدگاه های مدرن بنا نهاده شد. در جایگاه ورودی به مرکز خرید آیدین پریهان، آکواریومی قرار داده شده که علاوه بر جلوه زیبایی که به ورودی این مرکز خرید داده است، در سرگرم کردن بازدیدکنندگان و خریداران، به ویژه کودکان نقش بسزایی دارد.

 

مرکز خرید آیدین پریهان در شهر وان ترکیه

 

ویژگی های مرکز خرید آیدین پریهان

  • 42 فروشگاه، تعدادی رستوران، کافه، سینما و مراکز تفریحی در این مرکز خرید وجود دارد.
  • اگر قصد خرید لباس های مارک را دارید، حتماً از این مجموعه دیدن کنید. بسیاری از مراجعه کنندگان به قصد خرید پوشاک در وان، از این مرکز خرید دیدن می کنند.
  • ظروف آشپزخانه، جواهرات و لوازم التحریر از دیگر وسایلی است که شما می توانید در این مرکز خرید پیدا کنید.
  • در هر طبقه از مرکز خرید آیدین پریهان، جایگاه هایی به عنوان نشیمن وجود دارد که اگر خسته شدید می توانید در آنجا نشسته و استراحت کنید.
  • در طبقه پنجم این مرکز خرید رستوران هایی با غذاهای متنوع و در طبقه ششم نیز کافی شاپ وجود دارد که شما می توانید نوشیدنی یا دسر دلخواه خود را در یک تراس با فضای باز میل کنید.
  • سینمایی که در این مرکز خرید ساخته شده است، به مسافران و علاقه مندان به فیلم های سینمایی این امکان را می دهد تا از فیلم های مورد نظر خود را در آنجا ببینند. شما می توانید پس از یک خرید مفصل، فیلم سینمایی مورد علاقه خود را نیز تماشا کنید!
  • بولینگ، سینمای 9 بعدی و یک مکان بازی برای کودکان نیز در اینجا وجود دارد.

 

مراکز خرید ترکیه در تور گردشگری ترکیه


اگر می خواهید یک آخر هفته خوب در شهر وان داشته باشید، اگر می خواهید آخر هفته خود را به خرید کردن اختصاص دهید و اگر می خواهید در هنگام خرید فعالیت های سرگرم کننده دیگری نیز با خانواده خود داشته باشید، مرکز خرید آیدین پریهان می تواند یک گزینه خوب باشد.

دسترسی به مرکز خرید آیدین پریهان

جهت دسترسی به مرکز خرید آیدین پریهان می توانید از اتوبوس های İkinisan،  Shabaniye و Erek (1.5 TL) که از مقابل مرکز خرید آیدین پریهان عبور می کنند استفاده کنید، اما اگر فاصله هتل یا محل اقامت شما از مرکز خرید کوتاه است، می توانید این مسیر را پیاده طی کنید.

 

 

امتیاز 4.81 از 5 (31 رای)