مرکز خرید آیدین پریهان دومین مرکز خرید بزرگ شهر وان

مرکز خرید آیدین پریهان دومین مرکز خرید بزرگ شهر وان

علاوه بر مرکز خرید ترکاواز، مرکز خرید دیگری به نام «مرکز خرید آیدین پریهان» (Aydin Perihan AVM) در شهر وان وجود دارد. این پاساژ در مرکز خیابان جمهوریت واقع شده و دومین مرکز خرید بزرگ وان، به ویژه مرکز خرید پوشاک در وان است که در فصل حراج در وان ترکیه چهره ای دیگر به خود گرفته و شلوغ تر می شود. پاساژ آیدین پریهان در سال  2013، به دور از نگاه کلاسیک و با دیدگاه های مدرن بنا نهاده شد. در جایگاه ورودی به این مجتمع، آکواریومی قرار داده شده که علاوه بر جلوه زیبایی که به ورودی آن داده است، در سرگرم کردن بازدیدکنندگان و خریداران، به ویژه کودکان نقش بسزایی دارد.

ویژگی های مرکز خرید آیدین پریهان در وان ترکیه

  • 42 فروشگاه، تعدادی رستوران، کافه، سینما و مراکز تفریحی در این مرکز خرید وجود دارد.
  • اگر قصد خرید لباس های مارک را دارید، حتماً از این مجموعه دیدن کنید. بسیاری از مراجعه کنندگان به قصد خرید پوشاک از وان، از این مرکز خرید دیدن می کنند.
  • ظروف آشپزخانه، جواهرات و لوازم التحریر از دیگر وسایلی است که شما می توانید در این مجتمع خرید پیدا کنید.
  • در هر طبقه از این مجتمع، جایگاه هایی به عنوان نشیمن وجود دارد که اگر خسته شدید می توانید در آنجا نشسته و استراحت کنید.
  • در طبقه پنجم رستوران هایی با غذاهای متنوع و در طبقه ششم نیز کافی شاپ هایی وجود دارد که شما می توانید نوشیدنی یا دسر دلخواه خود را در یک تراس با فضای باز میل کنید.
  • سینمایی که در این پاساژ ساخته شده است، به مسافران و علاقه مندان به فیلم های سینمایی این امکان را می دهد تا از فیلم های مورد نظر خود را در آنجا ببینند. شما می توانید پس از یک خرید مفصل، فیلم سینمایی مورد علاقه خود را نیز تماشا کنید!
  • بولینگ، سینما و یک مکان بازی برای کودکان نیز در اینجا وجود دارد.

رستوران در مرکز خرید آیدین پریهان شهر وان ترکیه

سالن بولینگ در مرکز خرید آیدین پریهان شهر وان

تفریح و سرگرمی در مجتمع آیدین پریهان شهر وان ترکیه

گذشته از خرید پوشاک، اگر می خواهید یک آخر هفته خوب در شهر داشته باشید، اگر می خواهید آخر هفته خود را به خرید کردن اختصاص دهید و اگر می خواهید در هنگام خرید فعالیت های سرگرم کننده دیگری نیز با خانواده خود داشته باشید، مجتمع آیدین پریهان در وان می تواند یک گزینه خوب باشد.

آدرس مرکز خرید آیدین پریهان

Address: Cumhuriyet Cad., Van, Türkiye

جهت دسترسی به این پاساژ می توانید از اتوبوس های İkinisan،Shabaniye و Erek (1.5 TL) که از مقابل مرکز خرید آیدین پریهان عبور می کنند استفاده کنید، اما اگر فاصله هتل یا محل اقامت شما از مرکز خرید کوتاه است، می توانید این مسیر را پیاده طی کنید. اسم مراکز خرید وان را در مقاله "مراکز خرید وان ترکیه" ببینید و با آن ها آشنا شوید.

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید