خیابان یکشنبه بازار پوکت، یک بازار محبوب

یکشنبه ها همواره یک روز آرام در شهر پوکت است، زیرا مردم، شهر را برای رفتن به مراکز خرید و جاهای دیدنی پوکت ترک می کنند؛ در مقابل، یکشنبه ها همواره یک روز خوب و پر تردد در اطراف این شهر قدیمی است.

«خیابان یکشنبه بازار» یا «لاردیای» sunday walking street market or lard yai خیابانی در پوکت تایلند است که بازاری ها و کَسبه در روزهای یکشنبه بساط خود را در آن می گسترانند و افراد زیادی، از جمله گردشگران برای خرید به این خیابان می آیند.

 

خیابان یکشنبه بازار پوکت

 

این بازار یکی از اماکن دیدنی پوکت محسوب می شود و گردشگران می توانند سوغاتی های مورد علاقه خود را از بازار لاردیای، این مرکز خرید کوچک، خریداری نمایند. علاوه بر این ها، لارد یای یک بازار بسیار محبوب برای مردم محلی است. گروه های موسیقی و هنرمندان خیابانی را می توان در یکشنبه های لارد یای دید.

از بازار لاردیای چه وسایلی می توان خریداری کرد؟

از بازار لارد یای یا خیابان یکشنبه بازار پوکت می توانید وسایل متعددی خریداری کنید که از آن جمله می توان به صنایع دستی، کیف، کلاه، لباس، عتیقه جات و گیاهان اشاره کرد. غذا و تنقلات هم در این بازار وجود دارد. در اینجا می توانید اسنک های خوبی تهیه کنید.

ساعات شلوغ و پر بازدید خیابان یکشنبه بازار

اگر ساعت 5 بعد از ظهر به این بازار برسید، بازار آرام است؛ رفته رفته و با نزدیک شدن به ساعت 6 بر تردد مشتریان افزوده میشود. ساعات شلوغ و پر بازدید خیابان یکشنبه بازار پوکت، از 6:30 تا 7 بعد از ظهر به بعد خواهد بود که البته این ساعت بسته به فصل و آب هوا کمی متغیر است. در این بازار، پیدا کردن محل پارک جهت پارک ماشین، به ویژه در ساعات اوج تردد، معمولاً مشکل است.

 

Address: Thalang Rd, Tambon Talat Yai, Amphoe Mueang Phuket, Chang Wat Phuket 83000, Thailand

دسترسی از روی نقشه:


نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید