خیابان جمهوریت، خیابانی برای خرید در شهر وان

پس از گشت و گذار در شهر توریستی تاریخی وان در ترکیه و بازدید از مناطق گردشگری آن، گزینه های زیاد دیگری برای سرگرم شدن وجود دارد. از جمله فعالیت های لذت بخشی که می توان به آن ها اشاره کرد، مراجعه به مراکز خرید وان ترکیه و گشت و گذار در بازارهای شهر وان ترکیه و همچنین پیدا کردن یک رستوران برای صرف غذا یا کافه ای جهت نوشیدن نوشیدنی ها و دسرهای مورد علاقه تان است. «خیابان جمهوریت» (Cumhuriyet Caddesi ) در وان، محلی است که تمامی موارد مذکور را پوشش می دهد؛ جایی که لذت خرید، گشت و گذار و طعم غذاهای مطبوع را برای همیشه در خاطر گردشگران زنده نگه می دارد.

خیابان جمهوریت در وان

خیابان جمهوریت در واقع یک خیابان طویل ، شلوغ و یک بازار به تمام معنا است که برای یک خرید مفصل و کامل گزینه بسیار خوبی به حساب می آید. از میان تمام مراکز خرید شهر وان (مرکز خرید آیدین پریهان یا مرکز خرید ترکاواز)، خیابان جمهوریت جایی است که بهترین سوغات شهر وان را می توانید از آنجا تهیه نمایید؛ پنیر و عسل بهترین سوغات شهر وان هستند که طرفداران زیادی نیز دارد.

 

مراکز خرید شهر وان

در خیابان جمهوریت تمام امکانات خرید وجود دارد:

  • فروشگاه های بزرگ؛ 270 فروشگاه در خیابان جمهوریت وجود دارد که معمولاً در زمینه فروش پرده، فرش و ظروف بلوری فعالیت دارند.
  • کتاب فروشی که می تواند یک سوغات و هدیه خوب و ماندگار برای عزیزان و دوستان تان که به کتاب علاقه مند هستند، باشد.
  • قنادی که می توانید شیرینی و نان شیرینی های خوشمزه و محلی را از آنجا تهیه کنید.
  • صرافی (توجه: صرافی های این منطقه، یِن ژاپن را قبول نمی کنند).

موقعیت مکانی خیابان جمهوریت

به منظور دسترسی به خیابان جمهوریت و جهت خرید هر آنچه که لازم دارید، می توانید از آدرس زیر استفاده کنید:

Address: Cumhuriyet Caddesi, Van, Turkey.

امتیاز 4.81 از 5 (31 رای)