غواصی در دیدیم ترکیه و دریای زیبای اژه را از دست ندهید

غواصی در دیدیم ترکیه و دریای زیبای اژه را از دست ندهید

با توجه به اینکه شهر توریستی دیدیم ترکیه در مجاورت دریای زیبای اژه قرار گرفته است و نظر به اینکه تمامی امکانات، تفریحات و سرگرمی های ممکن برای رفاه حال گردشگران برقرار شده است «غواصی در دیدیم» (Diving Didim) در دریای اژه نیز جزئی از این امکانات و تفریحات است که علاقه مندان می توانند از آن استفاده کنند.

جهت غواصی در دیدیم می توانید از تور استفاده کنید؛ تورهای گردشگری دیدیم، غواصی در دیدیم را در قالب یک تور چند ساعته در برنامه های خود می گنجانند. مهم نیست که شما قبلاً غواصی کرده اید یا نه، زیرا در اینجا امکاناتی وجود دارد که افراد مبتدی نیز می توانند بدون ترس و دغدغه از آن استفاده کنند و از غواصی لذت ببرند.

 

غواصی در دیدیم و تور ترکیه

 

عوامل متعدّدی وجود دارد که سبب می شود تا یک دریا برای غواصی شرایط مناسبی داشته باشد. دریای آرام، نبود جزر و مد، شفافیت و تمیز بودن آب از جمله این موارد هستند که دریای اژه با داشتن این شرایط برای غواصی مناسب است. غواصی در دیدیم ترکیه در دریای زیبای اژه را از دست ندهید، از مزایای غواصی در دریای اژه این است که شما می توانید حیات وحش بومی منطقه را ببینید، سفری با قایق داشته باشید و البته از این تفریح آبی و شنا در آب لذت ببرید.

 

غواصی در دریای اژه و سواحل دیدیم در ترکیه

 

غواصی در دیدیم برای مبتدیان و افراد با تجربه

پس از صرف صبحانه در هتلی که اقامت دارید، شما را به پایگاه غواصی راهنمایی می کنند. در ساحل، مربیان، تجهیزات غواصی را در اختیار شما قرار داده، توضیحاتی در مورد آن ها می دهند و یک جلسه ایمنی نیز برای شما ارائه خواهند کرد. یادگیری زبان غواصی (حرکات) برای ارتباطات زیر آب ضروری است.

ماسک، مخزن و لباس غواصی را می پوشید. سپس مدرسان شما را به دریا برده و شما می توانید در طی 40 دقیقه در عمق 16 تا 26 فوتی (5-8 متر) ماهی ها، صدف ها، سنگ های رنگارنگ و دیگر زیبایی های زیر دریا را مشاهده کنید.

پس از غواصی، با قایق به ساحل بر می گردید، در آنجا می توانید عکس ها و ویدئوهای زیر آبی را که توسط عکاس تهیه شده است نگاه کنید و هر کدام را که دوست دارید خریداری نمایید.

 

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید