آفتاب و سواحل ماسه ای دیدیم را از دست ندهید

آفتاب و سواحل ماسه ای دیدیم را از دست ندهید

شاید نام شهر «دیدیم» (didim) که یکی از شهرهای زیبای ترکیه است را کمتر شنیده باشید، شاید هم تا کنون اسم این شهر را نشنیده بودید! جای تعجب نیست، زیرا کمتر از ده سال است که این شهر اسم و رسمی در میان شهرهای توریستی ترکیه پیدا کرده است اما توانسته در همین مدت زمان کوتاه به یکی از مقاصد گردشگری ترکیه مبدل گردد. دریای اژه، این دریای معروف که در مجاور شهر دیدیم قرار دارد و آفتاب و سواحل ماسه ای دیدیم، نقش بسزایی در جذب تورترکیه به این منطقه داشته است.

سواحل خصوصی، یک پارک آبی هیجان انگیز، بوتیک های لباس و غیره همگی مواردی هستند که در شهر دیدیم و در ساحل دریای زیبای اژه می توان آن ها را دید و با سفر به آنجا می توان خاطراتی فراموش ناشدنی رقم زد. اقامت در هتل های 5 ستاره دیدیم، سفر شما را خاطره انگیزتر خواهد کرد. یکی از مزایایی که سفر به دیدیم ترکیه دارد این است که حتی اگر شما با تور ترکیه به این شهر مسافرت نکرده باشید، می توانید با اجاره ساحل های خصوصی از آفتاب و سواحل ماسه ای و آرامشی که در این سواحل حکم فرما است لذت ببرید.

 

سواحل دیدیم در تور ترکیه

 

جاذبه های توریستی شهر دیدیم

  • جاذبه ها و زیبایی های طبیعی فوق العاده
  • پارک آبی با دو استخر در فضای باز
  • حیات وحش منحصر به فرد
  • بناها و آثار باستانی (بنای آپولو، شهر باستانی میلتوس و شهر باستانی پرینه)
  • سواحل ماسه ای

در این مقاله به طور خاص به آفتاب و سواحل ماسه ای دیدیم اشاره شده است؛ جهت آشنایی با دیگر جاذبه های توریستی شهر دیدیم که در بالا ذکر شده است، به سایت سفر بانک مراجعه نمایید.

آفتاب و سواحل ماسه ای شهر دیدیم

آفتاب و سواحل ماسه ای شهر دیدیم از آفتاب و سواحل ماسه ای مناطق دیگر متفاوت است. طبیعت دیدیم آنچنان زیبا و پاک است که تلألو و درخشندگی آفتاب حالت بلورین و کریستالی در دریای اژه ایجاد کرده است. در امتداد این دریا ساحلی طویل با ماسه های طلایی حالتی خاص به طبیعت دیدیم بخشیده است. همه این موارد دست به دست هم داده تا سواحل ماسه ای دیدیم، از سواحل آرام بخش ترکیه به شمار رود. آرامشی که شما در طول شب و با قدم زدن در کنار این ساحل کسب خواهید کرد منحصر به فرد و خاص است. ساحل ماسه ای دیدیم به گونه ای است که جزر و مدی در آن رخ نمی دهد و امکان غواصی و شنا کردن در آن وجود دارد.

 

 

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید