مرکز خرید وان AVM

مرکز خرید وان

بی شک هر گردشگری که به دلایل شخصی خود به هر شهر توریستی مسافرت می کند، پس از گشت و گذار به دنبال مراکزی جهت خرید سوغاتی، یادگاری یا وسایل مورد نظر خود از آن شهر است. پس از اینکه شهری به عنوان یک شهر توریستی شناخته می شود، مسئولان و دست اندر کاران آن شهر تمهیداتی می اندیشند تا جهت رفاه گردشگران، مراکزی را به عنوان مراکز خرید راه اندازی نمایند. مرکز خرید وان و بازارهای شهر وان نیز به منظور راه اندازی شده اند؛ ضمن اینکه فرصتی هم جهت اشتغال زایی در این شهر فراهم شده است.

 

مرکز خرید وان در ترکیه

 

کیفیت بالای لباس های تُرک سبب شده است ایرانی هایی که از تور وان استفاده می کنند یا به صورتی خارج از تورهای گردشگری وان به این شهر مسافرت می کنند، بیش از هر کالای دیگری، در صدد خرید لباس باشند. برخی از مراکز خرید ارزان قیمت وان ممکن است لباس هایی را ارزان تر از سایر مراکز ارائه کنند اما شما می توانید سفر خود را طوری تنظیم کنید که با فصل یا زمان حراج در وان ترکیه مطابقت داشته باشد.

پس از گشت و گذار و خرید در وان ترکیه، پیشنهاد می شود افرادی که با اتومبیل شخصی به وان مسافرت می کنند، لباس ها را در چمدان یا ساک بگذارند تا زمانی که خواستند به ایران برگردند، دچار مشکل نشوند و حساسیت مأموران  گمرک را بر انگیخته نکنند. به طور کلی اگر می خواهید در گمرک دچار مشکل نشوید، سقف خرید را رعایت کنید.

برخی از مراکز خرید وان عبارتند از:

  • Van AVM
  • Atayos Silver
  • Aydin Periham AVM
  • Turkuaz AVM

در این مراکز خرید، علاوه بر پوشاک، کیف، کفش و غیره، شما می توانید از دیگر امکاناتی که مهیا شده است استفاده کنید؛ رفتن به کافی شاپ ها، رستوران و بخش هایی که برای سرگرمی کودکان مهیا شده است و نوشیدن یا خوردن مواد غذایی دلخواه تان می تواند پس از یک خرید مفصل مناسب باشد. اگر در هتل اقامت گرفتید، می توانید با اجاره یک تاکسی و پرداخت هزینه ای کم، به مراکز خرید وان دسترسی پیدا کنید.

 

مرکز خرید وان در ترکیه

 

امتیاز 4.81 از 5 (31 رای)