نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی

 

بهشتی از جزایر نزدیک بهم

 فیلیپین با داشتن بیش از 7000 جزیره گرمسیر یکی از لذت بخش ترین مقاصد برای علاقمندان به آرامش در ساحل است. متناسب با هر سلیقه متفاوت جزیره ای وجود دارد؛ از تپه ماسه های برآمده از وسط اقیانوس گرفته، تا خروجی های حیرت انگیز آتشفشانی با چشمه های آب گرم نهفته، و حتی جزایر پهناوری همچون لوزان و مینداناوو علاقمندان به هوای آفتابی و ورزش های آبی مستقیما به جزیره واسایاس بروند؛ جزیره ای که در آن فرصت آفتاب گرفتن و دیدن شکل های زیبای ساحل را خواهند داشت. افرادی که دوست دارند سفر ماجراجویانه ای داشته باشند می توانند در خط ساحلی خشک پالاوان چادر برپا کنند و مدتی به تنهایی بگذرانند.

 با این که دلیل اصلی شهرت فیلیپین ساحل های آن است، برای علاقمندان به ورزش نیز جذابیت هایی دارد. موج سواران همواره بر موج های دمدمی که در هر دو طرف جزیره هستند سوار خواهند بود، و غواضان از زمان های قدیم زیبایی جهان زیر آب این کشور را تحسین کرده اند. پالاوان شمالی برای کایاک سواری دریایی عالی است، و جزایر بوراکی و پاگودپود (در شمال لوزان) جزو مقاصد برتر جهان برای کایت سواری هستند. اگر به خشکی برگردیم، همه جا برای گل گشت مناسب است، همینطور تورهای دوچرخه سواری کوهستانی و دره نوردی نیز محبوبیت زیادی یافته اند. همچنین کشور فیلیپین پایتخت ورزش زیپ لاین در جهان به شمار می رود.

 این اتفاق برای همه ما افتاده است : سفرتان به مقصد رویایی خود به خاطر باران های شدید موسمی خراب می شود. اما مسافران در فیلیپین اسیر تغییرات ناگهانی جوی نمی شوند و خود را به راحتی با شرایط وفق می دهند. شما می توانید در این کشور محل اقامت خود را از پیش رزرو کنید، و حتی در صورتی که با طوفان یا بارش های شدید مواجه شدید به مناطقی با آب و هوای مناسب تر نقل مکان کنید. سفرهای داخلی بسیار ارزان  بوده و در سریع ترین زمان ممکن انجام می شوند. توجه داشته باشید: آب و هوای جزیره پالاوان و سواحل غربی از ماه جولای تا سپتامبر بارانی است، پس طی این مدت بهتر است به سمت شرق بروید (مگر اینکه طوفانی در کار باشد).

 برای گشت وگذار در فیلیپن در تورهای ارزان فیلیپین جست وجو کنید.