نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی

 

کرابی با آب‌هایی شفاف همانند شیشه، سواحل بکر و صخره‌های حیرت‌انگیز (که برای صخره‌نوردها ایده‌آل است) یکی از بهترین مقصد‌های ساحلی در سواحل جنوب غربی تایلند است. کرابی برای دوست‌داران طبیعت و ماجراجویی فرصت‌های غواصی اسکوبا، غواصی کم‌عمقو قایق‌سواری نیز فراهم می‌کند. این شهر ساحلی را نباید از دست بدهید، با معابدی که در نزدیکی شهر قرار دارند و آبشارهایی که به زیبایی این مکان می‌افزایند. علاوه بر این، کرابی یکی از بهترین غروب‌های تایلند را دارد که از ساحل ریلیقابل مشاهده است.

کرابی یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای کسانی است که به دنبال مکانی آرامش‌بخش در جنوب تایلند هستند. این استان که بین فانگ نگا و ترانگ واقع شده است، دارای مناظری خیره‌کننده هم در خشکی و هم در دریاست. کرابی با بیش از 150 جزیره در طول خط ساحلی 150 کیلومتری خود (که بسیاری از آن‌ها دارای شن‌های سفید و آب‌های فیروزه‌ای خارق‌العاده هستند) با پوشش داخلی جنگلی، صخره‌های بلند آهکی، غارها، آبشارها و حیات وحشی غریب، مجموعه‌ای خارق‌العاده از سرمایه‌های طبیعی است که دامنه گسترده‌ای از فعالیت‌های سرگرم کننده برای همه اعضای خانواده در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار می‌دهد. سفرهای میان جزیره‌ای، غواصی کم‌عمق، صخره‌نوردی، قایق‌سواری در دریا، جنگل‌نوردی و غواصی اسکوبا از محبوب‌ترین فعالیت‌هایی هستند که می توان هنگام تعطیلات در کرابی از آن‌ها لذت برد.

محل اقامت در کرابی

انتخاب هتل مناسب در مکان مناسب در کرابی بسیار حائز اهمیت است و مهمترین تصمیمی است که باید برای تعطیلات پیش روی خود اتخاذ کنید. آئو نانگ هتل‌های بسیاری برای افرادی که می‌خواهند نزدیک به مرکز فعالیت‌ها باشند در اختیار دارد. کلانگ موانگ جایگاه استراحت‌گاه‌های لوکس است و ریلی به خاطر جوی آرام در طبیعتی بکر و دور‌افتاده مشهور است.

برای گشت و گذار در کرابی در تورهای ارزان تایلند جست وجو کنید