نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1396/12/09

باتومی، آفتابی و مدرن تمام جذابیت‌های شهری جنوبی و استراحتگاهی دریایی در هزاره‌ سوم را با هتل‌های مجلل درجه‌ی یک نمود می‌بخشد. در ساحل دریای سیاه واقع شده است و با سلیقه با گیاهان ناحیه‌ی زیرگرمسیری احاطه شده است. نخل‌ها، سروها، ماگنولیاها،خرزهره‌ها، بامبوها،برگ‌بوها، درختان پرتقال و لیمو، نوش‌ها و شمشادها چشم‌ها همه جا محظوظ می‌کند. باتومی با قرارگیری در یک خلیج طبیعی مناسبِ دریای سیاه نه‌تنها بندری مهم برای کل گرجستان بلکه پایتخت گردشگری کشور است. تصویر رومانتیک عزیمت کشتی‌ها از اسکله‌ی باتومی بهتر دیده می‌شود. شهروندان باتومی این محل را بلوار پارک ساحلی می‌نامند که دور شهر را در مرزهای دریایی به طول 8 کیلومتر احاطه کرده و همیشه بسیار شلوغ است و معروف‌ترین مکان برای هم محلی‌ها هم گردشگران است، جایی که سمبل شهر یعنی دلفین با شاخه‌ی خرما قرار دارد. جست و خیز دلفین‌ها در بندرگاه باتومی در تمام زمان سال بخش جدانشدنیِ این تفریحگاه شده است.

ساحل شهر نزدیک بلوار است. ساحل و اطرافش در باتومی سنگی بدون ماسه است. در شرق ساحل تئاترها، سینماها، رستوران‌ها، کافه‌ها و سایر اسباب سرگرمی‌ قرار گرفته‌اند. محله‌های مسکونی باتومی به خاطر رنگ‌آمیزی رنگین‌کمانی از دور دیده می‌شوند. این مسئله به خاطر رنگ‌آمیزی هر خانه‌‌ی آنجا به رنگی خاص است. باتومی را در تورهای ارزان گرجستان جست وجو کنید.