نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی

 

هرچند آثاری از شوروی سابق بطور نیمه پنهان در پس ­زمینه این شهر به چشم می ­آید. شهرهای کمی در جهان با سرعت در حال تغییر هستند و هیچ جایی در اوراسیا به این شکل یکپارچه و آشفته شرق و غرب را در هم نمی   آمیزد. در قلب باکو، شهر قدیمی ثبت شده توسط یونسکو  در داخل پیچ و تاب­های عجیب دیوار قلعه قرار گرفته است. در اطراف این شهر قدیمی، مجسمه ­های سنگی نورپردازی شده و و خیابان ­هایی با درختان ردیف­ کاری­ شده و برای پیاده ­روی پر از بوتیک­ های منحصر به فرد قرار گرفته ­اند. در ده سال گذشته، برج­ های بی­شماری ساخته شده­ اند که بلوک ­های آپارتمانی قدیمی و مربوط به شوروی سابق را به زیر افکنده یا جایگزینش شده ­اند. برخی از ساختمان ­های جدید که به شکل هنرمندانه ­تری ساخته شده­اند شاهكارهای حیرت ­آوری هستند. در حالیکه زوج­های عاشق دست در دست هم در پارک­های پر از درخت قدم می­زنند و دست یکدیگر را عاشقانه بر فراز بلوار دریای خزر (تفرجگاه) می­فشارند، جاییکه الوان سبز و آبی گوهری رنگ بیابان باکو را سحر انگیز می­ کنند.

باکو یکی از زیباترین شهرهای جهان در محل پیوند اروپا و آسیا قرار دارد. نام باکو از «وزش باد»، «شهر بادها» یا «تپه»، «شهر بر فراز تپه» نیز برگرفته شده است.

بندر شهر باکو، پایتخت فرهنگی، صنعتی و سیاسی آذربایجان در ساحل غربی دریای خزر در سواحل خلیجی با همان نام در بخش جنوبی شبه جزیره آبشرون قرار دارد که غنی از میدان­های نفتی است. باکو از 11 ناحیه و 5 شهرک تشکیل شده است.برای گشت و گذار در باکو در تورهای ارزان آذربایجان  جست وجو کنید.