نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1396/12/03

 

لوکزامبورگ ممکن است جزو پایتخت‌های کوچک در اروپا باشد، اما از لحاظ تنوع و کیفیت زندگی جذابیت‌های زیادی برای ارائه دارد.

این شهر اغلب با عنوان قلب سبز اروپا شناخته می‌شود که جای تعجب ندارد، زیرا حدود یک سوم لوکزامبورگ را فضا‌ی سبز پوشانده شده است. بازدیدکنندگانی که دوست دارند خارج از منزل وقت بگذرانند، فرصت زیادی برای پیاده‌روی یا شرکت در تورهای دوچرخه‌سواری دارند. کسانی که فقط قدم زدن را ترجیح می‌دهند، می‌توانند به کشف بقایای دیدنی قلعه‌ی فرماندهی اطراف پرتگاه باک که سنگ‌ بنای آن بیش از 1000 سال پیش نهاده شده است بپردازند. این شهر به اصطلاح قدیمی در سال 1994 به لیست جهانی میراث جهانی یونسکو اضافه شد.

در یک روز یا در طول تعطیلات آخر هفته، شهر لوکزامبورگ، پایتخت چندفرهنگیواقع در قلب اروپا را تجربه کنید. مکان‌های زیبا و گنجینه‌های هنری میراث تاریخی شهری مدرن را با تورهای همراه با راهنمای تور، تورهای پیاده‌روی و تورهای گشتی و در تورهای ارزان اروپا جست وجو کنید.

لوکزامبورگ، قلمروی دوک اعظم، کشوری محصور در خشکی در غرب اروپا است. این کشور مرز‌های بین‌المللی مشترکی با بلژیک در غرب و شمال، با آلمان در شرق و با فرانسه د‌ر جنوب دارد.

موقعیت جغرافیایی لوکزامبورگ دو ناحیه‌ی اصلی را دربرمی‌گیرد؛ اوسلینگ، بخشی از قسمت توده‌ای آردنساست که منطقه‌ای تپه‌ای واقع در شمال است و عمدتا جنگلی است و گوت‌لند (به معنای «کشور خوب»)، که منطقه‌ای نسبتاً شهری واقع در جنوب است.