نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1396/11/30

 

این شهرِ اسکاتلند که زادگاهِ چارلز رنی مکینتاشِ معمار است، میراث هنر و طراحیش را حفظ کرده است.

گلاسگو، شهر موسیقی یونسکو و شهر فرهنگ اروپا در سال 1990، به دلیل صحنه‌های هنری‌اش مورد تحسین عموم است. احتمالاً مرمت دانشکده‌ی هنر نیز که شاهکاری معماری شهر به شمار می‌رود، تا پایان سال 2018 به پایان خواهد رسید. همچنین، امسال به بهانه‌ی ۱۵۰‌امین سالگرد میلاد معمار پرآوازه‌ی این بنا، چارلز رنی مکینتاش، نمایشگاهی از افتخارات او نیز بر پا می‌شود. جلوه‌ای که این شهر هم‌اکنون در جهان پیدا کرده است، به دلیل ظرافت‌های طراحی همین معمار است.

 گلاسگو تعداد زیادی رستوران هندی عالی نیز دارد؛ شیش محل و کافه‌ی مادر هند به طور قطع بهترین آنها هستند.

 بهشت اهل خرید

اغلب گفته می‌شود که این شهر بهترین فروشگاه‌های بریتانیا، در خارج از لندن را دارد. بیشتر این فروشگاه‌ها در خیابان "استایل مایل و همچنین در خیابان‌های آرگیل بوچانان و سوچیهال قرار دارند. جهت اینکه ایده‌های بهتری برای هدیه‌های غافلگیرکننده‌تر پیدا کنید، دیگر جاها را نیز ببینید: کتاب‌های جذاب یانگدر خیابان اسکیروینگ؛ لباس‌های قدیمی (شب پرستاره) و عتیقه‌جات در کوچه‌های داونسایدو روتون؛ کارت‌ تبریک‌های گلاسگویی در پنی بلک واقع در جاده‌ی گریت وسترن. بهترین فروشگاه محصولات موسیقی اسکاتلند را هم فراموش نکنید، مونوریل، داخل کافه‌ی گیاهخوارگان مونو در کینگز کورت را تجربه کنید

برای گشت و گذار در اسکاتلنددر تورهای ارزان اروپا جست وجو کنید.