نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 213
تاریخ : 1396/11/15

 

فواره‌ی مرکز خرید دبی مال بازدیدکنندگان در حال خرید در پایین را کوتوله می‌کند.

مطلوب‌ترین کشش، پارک ساحلیِ الممزر، دارای زمین‌های بازی، منقل باربکیو، دو استخر شنا و اتاقک‌های تعویض لباس است که در روبه‌روی ام سقیم (همچنین معروف به ساحل بادبادک یا ساحل ولونگونگ) وجود دارد تا بادبادک‌بازها را در سایه‌ی برج العرب تماشا کنید. ورود رایگان است.

با 1200 فروشگاه خرده‌فروشی، میدان اسکیتی مناسب برای المپیک و اکواریوم بزرگی که می‌توانید در آن در کنار کوسه‌ها قواصی کنید، مرکز خرید دبی مال فرصت‌های زیادی برای صرف بودجه‌تان در اختیار شما قرار می‌دهد. اما یک خصوصیت دارد که برای شما یک درهم هم هزینه ندارد: بزرگترین فواره‌ی رقصان دنیا در میان دریاچه‌ی 30 هکتاری برج خلیفه که آب را به ارتفاع 150 متری پرتاب می‌کند. این منظره با موسیقی همراه می‌شود که شامل آهنگ ایتالیایی آندره بوچلی می‌شود و هنگام غروب رقص نوری بسیار نورانی تبلیغات مرکز خرید را نمایش می‌دهد که در فضا دیده می‌شود. نمایش از دوشنبه تا پنجشبنه است و هنگامی که رایگان نیست فرصت بسیار خوبی برای اجازه به کودکان در فضای سبز است. از بلیط خانوادگی شهر بچه‌ها، نوعی موزه و محوطه بازی در داخل پارک، لذت ببرید. افلاک نمایی با 100 صندلی و منطقه‌ی نوزادان دارای 30 بازی مثل چرخ‌وفلک و سرسره است.     برای خریدو لذت از خرید خود در دبی مال در تورهای ارزان امارات جست وجو نمایید.