نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 218
تاریخ : 1396/10/30

 

رم بدون شک یکی از زیباترین شهرهای جهان است؛ هر سال میلیون ها گردشگر از سراسر جهان می آیند تا تحسین گنجینه ها و شاهکارهای هنر و معماری رومی را تحسین کنند

سبک زندگی های زیبا، ساعت ها در کافه های خیابانی، ساعت ها در کوچه و خیابان ها، تماشای مردم در پایتخت های زیبا - همه این ها بخشی جدایی ناپذیر از تجربه روم هستند .جمعیت در کافه های شهر فرود می آید

مرکز تاریخی این شهر یک میراث جهانی یونسکو است. رم دارای کاشی های شگفت انگیز، کلیساهای هزاره ای، ویرانه های عاشقانه بزرگ، آثار باشکوه، مجسمه های باشکوه و چشمه های زیبا است. رم دارای میراث تاریخی غنی و جهانی و جهان شمول است و آن را یکی از پایتخت های پر بازدید ترین، مشهور، تاثیر گذار و زیبا در اروپا می داند. . امروز، رم رو به رشد زندگی شبانه و همچنین به عنوان یک بهشت خرید دیده می شود، به عنوان یکی از پایتخت های مد جهان (بعضی از قدیمی ترین تاسیسات جواهرات و لباس ایتالیا در شهر تاسیس شده است).

از آنجا که رم یک شهر  توریستی بزرگ است، تاریخ سفر خود را با دقت انتخاب کنید. بهترین زمان بازدید از سال آوریل، مه و اواخر سپتامبر تا اکتبر است. در عمق تابستان، گرما و جمعیت باعث می شود که شهر تقریبا غیرقابل تحمل باشد. از اوت به طور خاص باید اجتناب شود، زیرا این ماه است که کل کشور ایتالیا به نظر می رسد در تعطیلات است. برای گشت وگذار در رم در تورهای ارزان ایتالیا جست وجو کنید.