نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 236
تاریخ : 1396/10/24

«معبد میناکشی آمان» در جنوب کشور هند یکی از بزرگ‌ترین اماکن مقدس برای هندوها است. این معبد هزاران مجسمه‌ی رنگارنگ را در خود جای می‌دهد. هزاران مجسمه‌ی سنگی رنگارنگ نمای خارجی «معبد میناکشی آمان» را می‌پوشانند، اثری که یکی از چند بنای تاریخی مذهبی هندوستان و متعلق به خدای مؤنث است. یکی از بزرگ‌ترین مجموعه معبدهای هند در مرکز شهر باستانی «مادورای» قرار دارد. با نگاهی گذرا از دیوار 20 فوتی واقع در اطراف مکان این بنا می‌توان دریافت که این معبد مشهور راهنمایی برای 15,000 زائر پارسایی است که روزانه به ایالت «تامیل نادو» سفر می‌کنند.

مجسمه‌های درخشان حیوانات، خدایان و شیاطین هر 12 سال یک بار دوباره رنگ‌آمیزی و مرمت می‌شود. در دل این مجموعه زیارتگاه‌هایی هم‌نام با معبد قرار دارند. هر شب و قبل از اینکه سونداراشوارا به مکان خود در نیایش صبحگاهی بازگردانده شود، طی مراسمی مفصل به شبستان نقره‌ای «میناکشی» حمل می‌شود.

 این مکان دارای چهار ورودی اصلی منحصر به فرد است که هر یک از آن‌ها رو به سمت یکی از جهات اصلی است. هزاران مجسمه‌ی سنگی رنگ‌آمیزی شده که نقش حیوانات، خدایان و شیاطین بر روی آن‌ها ترسیم شده است در امتداد دیوارها 14 برج معبد قرار دارند که بلندترین آنها 170 فوت ارتفاع دارد. این مجسمه‌ها هر 12 سال یک بار دوباره رنگ‌آمیزی و مرمت می‌شوند. «تالار هزار ستون» که موزه‌ی معبد هم هست، پیکره‌های تراشیده شده‌ی ظریفی را بر روی تمامی ستون‌های خود دارد.

برای بازدید از این مکان در تورهای ارزان هند جست وجو کنید.