نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1396/10/17

بالی محبوب ترین جزیره ،جزیره تعطیلات در مجمع الجزایر اندونزی است .کسب و کار مربوط به گردشگری 80 درصد از اقتصاد اندونزی را تشکیل می دهد . یک ترکیب خوب از سواحل شنی و غواصی در بالی را تجربه خواهید کرد. معابد و کاخ های عجیب و غریب در برابر جلوه های طبیعی بسیار جذاب هستند. ساحل شگفت انگیزساحلی با استراحتگاه های لوکس بی نظیر در هر یک از مناطق معروف بیلی را انتخاب کنید. این هتل ها عبارتنداز ، سمیینیک، سانور و نوشا دوو که هتل ها و ویلا های عالی در ساحل هستند.

باشگاه های ساحلی تندرو به عنوان تعطیلات آخر هفته در ساحل برای خانواده وجو دارد. سرآشپزها در سطح جهانی طعم خوشمزه و سبک های شیرین را برای همراهی با نوشیدنی هایی که توسط متصدی های ماهر آماده می شوند، ایجاد می کنند .

تورهای کوتاه و حتی سفرهای چند روزه را انتخاب کنید. این تورهای بالی به شما امکان می دهد معابد پر معنا و هندو و معبد طبیعت عالی را کشف کنید. حتی سرگرمی پراکنده ای که می توانید در خط ساحلی لذت ببرید وجود دارد. جشنواره فیلم بین المللی اندونزی هر سال در بالی برگزار می شود بنابراین شما می توانید تعطیلات بالی خود را به نیازهای خود تقسیم کنید.

برای گشت و گذار در بالی اندونزی در تورهای ارزان اندونزی جست جو کنید.