نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 218
تاریخ : 1396/10/13

ژاپن در زمستان مانند یک رویا است و فستیوال‌ها تنها به جادوی آن اضافه می‌کنند. سرسره‌های برفی غول پیکر و بیش از 200 مجسمه‌ی برفی شب تاب در فستیوال برف یک هفته‌ای ساپورو خودنمایی می‌کنند. در غارهای یخی رنگارنگ در فستیوال Sounkyo Hyobaku (آبشار یخ) بگردید. یا خود را در فستیوال آتش نمایشی Nozawa Onsen گرم کنید و سپس در موزه‌ی Shiraoi Ainu، در اجراهای رقص بومی Ainu، که تقلیدی از تشریفات جفت‌یابی درناهای کاکل قرمز هوکایدو است، شرکت کنید.پل‌های سرخ و دروازه‌های توریئی در زیر روکشی از برف سفید در ماه‌های زمستان قابل توجه هستند.

دروازه‌های توریئی قرمز روشن در زیر روکشی سفید، میمون‌های برفی در حال استراحت در چشمه‌های آب گرم ناگانو، و فنجان‌های چای داغ اوجیچا را تصور کنید. 

 جشنواره‌های زمستانی و میمون‌های برفی

در دل زمستان، زمانی که کوه‌های پوشیده از برف، تالاب‌های با شبنم یخ زده و دریاچه‌های آتشفشانی، منظره‌ای با یک چشم انداز حیات وحش فوق العاده را فراهم کرده‌اند، به ژاپن سفر کنید. در توکیوی پر جنب و جوش سیاحت کنید، و سپس به جزیره‌ی وحشی هوکایدو پرواز کنید تا شاهد نمایش معاشقه‌ی با شکوه درناهای کاکل قرمز رو به انقراض باشید. در میان منظره‌های زمین گرمایی پارک ملی آکان به دنبال روباه‌های قرمز و گوزن ژاپنی بگردید، و در مورد راه‌های باستانی مردم بومی Ainu یاد بگیرید. به سمت ساپورو بروید تا فستیوال زمستانی مشهور بین المللی شهر را تجربه کنید. سفر خود را در میان چشمه‌های آب گرم کانبایاشی اونسن به پایان رسانده و از برخورد بسیار نزدیک با میمون‌های برفی مشهور ژاپن لذت می‌بریم.

 پارک ملی   سنکیو Daisetsuzan / Sounkyo

روز را صرف کاوش زمین‌های کوهستانی پارک ملی Daisetsuzan کنید. بیابان بکر بزرگترین پارک ملی ژاپن با حیات وحش، فلور و ویژگی‌های زمین شناسی منحصر به فرد آن به عنوان "بام هوکایدو" شناخته می‌شود. در عصر، به آبشارهای یخ زده‌ی روشن اطراف Sounkyo بازگردید.برای گشت و گذار در ژاپن  در تور ارزان ژاپن جست وجو کنید.