نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 212
تاریخ : 1396/09/26

راه‌های بیشماری برای دیدن طاق‌های درختان نخل، بازارهای شناور بر روی آب و تنوع زیستی رودخانه‌ی مکونگ، که شش کشور را به هم متصل می‌کند، وجود دارد.

درحالی‌که رودخانه‌ها در کانادا یخ می‌زنند و به مسیرهای اسکیت‌ سواری زمستانی تبدیل می‌شوند، طولانی‌ترین رودخانه‌ی جنوب‌شرقی آسیا، یعنی مکونگ، از کنار طاق درختان نخل و خانه‌های آفتاب‌گیر شناور روی رودخانه می‌گذرد. رودخانه‌ی مکونگ شش کشور را از چین تا ویتنام به هم متصل می‌کند، از نظر تنوع زیستی ماهی‌ها بعد از آمازون در رتبه‌ی دوم قرار دارد و زیستگاه دلفین‌های نادر نژاد ایراوادی و لقمه‌ماهی‌های عظیم آب شیرین است که وزن‌شان به هزار و سیصد پوند هم می‌رسد.

  دیدن وات هانچیِ کامبوج را که بتکده‌ای سرخ‌رنگ بر بالای تپه و با نوشته‌هایی به زبان سانسکریت باستان است و بازار شناور کای به در ویتنام را که در آن روستاییان مرکبات تازه و موزهای رسیده‌ی خود را با قایق می‌فروشند از دست ندهید. تان چائو به خاطر ابریشم ریسیده‌ی محلی با رنگ سنتی آبنوس و میوه‌ی مک‌نوآی خردشده‌ی خود معروف است. در آخر، در کمپانگ ترالاش در کامبوج توقف کنید و از مزارع برنج و صومعه‌ی بودایی دیدن کنید.  برای گشت وگذار در ویتنام ، تور ارزان ویتنام  جست وجو نمایید.