نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1396/09/22

نروژ یکی از مقاصد گردشگری ویژه و منحصربفرد است و ماهیت جاذبه‌ی آن بسیار ساده است: این کشور یکی از زیباترین کشورهای روی زمین است.

چشم‌اندازهای تکان‌دهنده

آبدره‌های نروژ با شیب غیرمعمول و زیبایی خارق‌العاده، بریدگی عمیقی از یک خط ساحلی ناهموار تا اعماق آن ایجاد کرده است. یخچال‌های طبیعی، بزرگ و باشکوه، از مناطق یخی آن که یکی از بزرگ‌ترین مناطق یخی اروپاست، در مسیری مارپیچ پایین می‌آیند. در جای دیگری از آن، نواحی کوهستانی داخلی نروژ به برج و باروهای بسیاری از قلعه‌های طبیعی می‌ماند و جزیره‌های ساحلی پرصخره پدید آورده که به طرز عجیبی همچون اشباح از آب‌ها بالا آمده‌اند. به‌علاوه، البته، جاذبه‌ی خاستگاهی و ذاتی هم در آن هست، که زیبایی بی‌نظیر و شگفت انگیز قطب شمال است. و هرگاه که خود را در این کشور بسیار خارق‌العاده بیابید، این چشم‌اندازها در حکم پس‌زمینه‌ای برای زیباترین روستاهای اروپا عمل می‌کند.

اگر از نروژ دیدن می‌کنید، که به‌جهت چشم‌اندازهای شگفت‌انگیز آن یکی از بهترین کشورهای جهان هست، از فضاهای باز آن بهره ببرید. می‌توانید چادر خود را هرجا که می‌خواهید برپا کنید و در مسیر آبدره‌های فوق‌العاده نروژ قدم بزنید. در ماه‌های تابستان، بالا رفتن از کوه اسکالا- یکی از مرتفع‌ترین کوه‌های این کشور- را برای بازدید از چشم‌انداز مهیج کوه‌های محلی و یخچال‌های طبیعی آن تجربه کنید 

تندرای قطب شمال را سیاحت کنید، در اطراف مجمع‌الجزایر تماشایی از جزیره‌های آن بازدید کنید، و در زیر نور خورشید بی‌طلوع نیمه‌شب در مناظر باشکوه قدم بزنید. این تجربه‌ها و تجارب دیگر  بیشترین لذت از تابستان در نروژ هستند. برای گشت و گذار در نروژ در تورهای ارزان اروپا جست وجو کنید.