نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی

 

در جشنواره‌ی مجسمه‌های یخی و برفی هاربین، جاذبه‌های دیدنی و مشهور در مقیاس واقعی خود بازسازی می‌شوند.

شجاعانه با دماهای زیرِ صفر در جشنواره‌ی مجسمه‌های یخی و برفیِ هاربین در چین روبه‌رو شوید.

هیلونگ‌جیانگ، شمال‌شرقی‌ترین استان چین که هم‌مرز با سیبری روسیه است، زمستان‌های بعضاً سختی دارد.

ساکنان هاربین، مرکز استان هیلونگ‌جیانگ، برای نشاط بخشیدن به ماه‌های طولانی و بسیار سرد این زمستان‌ها، به تراش دادن مجسمه‌هایی یخی و خیالی می‌پردازند. این مجسمه‌ها برای ارائه در جشنواره‌ی بین‌المللی مجسمه‌های یخی و برفی که در زانویه و فوریه برگزار می‌شود، آماده می‌شوند.

این جشنواره که زمانی، رویدادی عمدتاً محلی بود، اکنون به یک رویداد و مسابقه‌ی بین‌المللیِ کلان تبدیل شده است. پس لباس‌های گرم و چکمه‌های محکمتان را بپوشید تا به کاوش این جشنواره بروید. 

کریستین استنلی از شرکت China Travel، که یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی تورهای هاربین و این جشنواره است، در این باره می‌گوید: "خیلی عجیب و غریب است، هم از نظر اندازه و هم به دلیل نورافشانی‌ها انگار که در یک فیلم فانتزی هستید.

ولینگ‌یانگ - این منطقه‌ی چشمگیر که در استان هونان چین واقع است، بیش از ۳۰۰۰ ستون و قله‌ی ماسه‌سنگی باریک را در دل خود جای داده که در میان رودخانه‌ها و آبشارها و در کنار تقریباً ۴۰ غار و دو پل طبیعی بزرگ، قد علم کرده‌اند.

"احساس می‌کنید خیلی کوچک هستید و نمی‌توانید درک کنید که آنها چطور توانسته‌اند همه‌ی این‌ها را به این سرعت بسازند. هم‌چنین، نمی‌توانید باور کنید که تمامشان در عرض چند هفته آب شده و محو می‌شوند"

از سرزمین عجایب زمستانی هاربین فاصله بگیرید و سری به پارک ببر سیبری بزنید.

این پارک که در فاصله‌ی چندمایلی شمال غرب شهر و در کنار رود سونگ‌هوا قرار گرفته، برای حفاظت از این جانوران پرشکوه که بزرگ‌ترین گربه‌سانان جهان‌اند، تأسیس شده است. صدها ببر سیبریِ اصیل -که به سرمای زمستان عادت دارند- در کنار سیاهگوش‌ها، پلنگ‌ها و شیرهای کوهی سیاه دیگر، آزادانه در این ذخیره‌گاه طبیعیِ ۳۵۵ هکتاری پرسه می‌زنند.  برای گشت و گذار در چین در تورهای ارزان چین جست وجو کنید.