نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 215
تاریخ : 1396/09/13

 

فکر می کنید فرانسه فقط شامپاین، نان شیرینی هلالی شکل (کراسانت) و برج ایفل است؟ دوباره فکر کنید

سفری جاده ای به سوی ساحل اقیانوس اطلس، از Biarritz تا Brittany ، کناره ی غربی وحشی فرانسه را نشان می دهد که در آن فرصت های ورزش آبی فراوان است و گردشگران بسیار کمتری به نسبت دریای مدیترانه وجود دارد. حتی اگر شما عاشق دریا نباشید، حیف است مناظر ساحلی چشمگیر، غذاهای خوشمزه و اردوگاه های ساحلی با هزینه ای بسیار مناسب را از دست دهید.

اسب سوارها در امتداد خط ساحلی اقیانوس اطلس در جزیره ی de Ré  ، جزیره ای در نزدیکی کرانه ی La Rochelle فرانسه، سفر می کنند.

در Pornic، که نه چندان دور از یک قلعه تاریخی قرون وسطایی و یک رستوران با ستاره دار Michelin است، از Vélo Retz Volt یک دوچرخه هیبریدی یا کوهستانی را بردارید و در امتداد بدون ترافیک ترین مسیر حرکت کنید که دور آبراه ها پیچ می خورد و در حومه شهر مسطح است و برای مردم محلی که در باغچه های خود هستند دست تکان دهید. فرانسوی ها دوچرخه سواری را یکی از معدود لذت های ساده زندگی می دانند و این امر به ویژه در امتداد ساحل غربی فرانسه، با باد مساعد شور و جاده های صاف آن که اسب ها در حال چرا هستند و توربین های باد در کنار آن قرار دارد ، بسیار صحت دارد.

از منظره های پوشیده نشده ی خلیج Bourgneuf از پنجره ی چادر خود در اردوگاه Elovic، یکی از چندین اردوگاه منطقه Pornic، لذت ببرید. این مکان دارای استخر سرپوشیده گرم، کلوب کودکان، رستوران ها، امکانات خشکشویی، دوچرخه سواری ، و Wi-Fi رایگان می باشد.

اتاقی با دید دریا همراه با صبحانه در گراند هتل de la Mer رزرو کنید.  برای گشت وگذار در فرانسه در تورهای ارزان فرانسه جست وجو کنید.