نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1396/09/08

ببینید چه چیزی جزیره‌ی‌ هاوائیایی را یکی از بهترین اهداف برای سفرهای ما در سال 2018 قرار می‌دهد.

سومین جزیره، از بزرگ‌ترین جزایر‌هاوایی، اوهایو است که "جایگاه اجتماع" نامیده می‌شود. جمعیت آن از همان تنوّعی برخوردار است که مناظرطبیعیش- (می توانید) از کوهستان‌های سرسبز ساحل بادگیرش بالا بروید، در ساحل شمالی سوار بر لاک‌پشت‌ها به زیر آب بروید، و یا در آب‌های آرام وایکیکی موج‌سواری کنید. چه به دنبال یک ماجرای جذّاب باشید و یا در پی یک نوشیدنی آرامش بخش در ساحل، اوهایو، بخشی از بهشت برای شما و هر جهانگرد دیگری خواهد بود.رنگین کمانی دوقلو بر فراز جزیره ی اوهایو گشترده ی شود.

محل‌های توقف

اسراحت گاه خلیج لاک پشت: این پاتوقِ یگانه، در ساحل شمالی واقع است؛ جایی که با تمامی  گستره‌ی 850 اکره ایش، شامل استخرها، رستوارن‌ها، یک چشمه‌ی آب معدنی، و حدود پنج مایل خط ساحلی بوده، همواره درآن نسیمی ملایم در وزیدن است. فعالیت‌های آنجا از جمله، قایق (کایاک) سواری در خلیج حفاظت شده‌ی کاولا (Kawela)، زیستگاه لاک پشت‌های سبزرنگ، است.

خانه‌ی ساحلی‌هالیوا ((Haleiwa: این سالن غذاخوری وسیع و مدرن، دیوارهایی همانند "درب گاراژ" دارد که به آسانی بالا می‌روند و جریان نسیم و تماشای اقیانوس را میسّر می‌سازند. در اینجا توقف کنید ماهی تازه‌ی محلی استفاده کنید.

کافه‌ی انباری قرمز: این مزرعه، عرصه‌ی تولیدگنندگان محلی است، و کافه‌ی موجود در آن burritos و wraps و انواع غذاهای دیگر سرو می‌کند؛ همچنین غذاهای آماده به فروش می‌رساند و متناوباً نیز کلاس‌های آشپزی، گردش در مزرعه، کارگاه هنری دایر می‌نماید، و دیدار با کشاورزان همراه با خوراکی، و موسیقی زنده ترتیب می‌دهد.

برای گشت و گذار در اوهایو درتورهای ارزان امریکا جست وجو کنید.