نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 217
تاریخ : 1396/09/05

غار پوستوینا بزرگ‌ترین و گردشگر پذیرترین غار اسلوونی است. قطاری بازدیدکنندگان را از میان مارپیچ تونل‌ها و تالارهای پر از سنگ‌واره و غارسنگ‌های باشکوه و بکر گذر می‌دهد. غار پوستوینا و غار هم‌جوار آن پلانینا محل زندگی نوعی سمندر آبزی در معرض انقراض با نام علمی پروتئوس انگوئینوس است که علاقمندان به آن «آدم‌ماهی»می‌گویند.

در ایام سال نو میلادی مراسم جشنی در پوستوینا برپا است که در طول آن بیش از ۵۰۰ نفر در یک تالار در میان چکنده‌سنگ‌ها و چکیده‌سنگ‌ها برای دیدن نمایشی شاد دور هم جمع می‌شوند.

غار کریژنا

با این که ابعاد غار کریژنا یا «غار صلیبی»با طولی برابر با ۲۷ هزار و ۱۴۲ پا تقریباً معادل با ارتفاع کوه اورست است، اما این غار در اسلوونی تنها یک غار متوسط محسوب می‌شود. غار کریژنا مجموعه غاری زیبا و به‌شدت حفاظت‌شده است که از حوضچه‌هایی به‌هم پیوسته به رنگ سبز زمردین تشکیل شده که عمدتاً از فلات بلوک تغذیه می‌شوند. تنوع زیستی غنی کریژنا آن را به یکی از بزرگ‌ترین اکوسیستم‌های مستقل جهان تبدیل کرده است.

تونل اصلی از درون تالار بزرگ راه خود را به سمت غارسنگ چیمبوراس ادامه می‌دهد. در این‌جا بازدیدکنندگان می‌توانند جلوه‌های جالبی از  بقایای خرس غارنشین  را ببینند که علاوه بر اندازه بزرگ به دلیل تعداد زیادشان برای افراد جذابیت دارد. گروه از درون تونلی که آب دریاچه نخست به آن می‌ریزد به مسیر خود ادامه می‌دهد. در ادامه گروه به مدت ۱۰ دقیقه مسیر دریاچه نخست را با قایق طی می‌کند. سپس همین مسیر را به سمت خروجی ادامه می‌دهد.