نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1396/08/29

 صومعه تاتو، ارمنستان

ارمنستان جادبه های بی نظیری دارد بسیاری از افراد و‌ گردشگران مشتاق بازدید از این مکان بسیار زیبا هستند. تاتو در استان سیونیک واقع است و قدمتی بسیار دیرینه دارد،حدودا از قرن نهم میلادی قدمت دارد. مردم برای جنبه های مختلف مذهبی،تاریخی،گردشگری،طبیعی و... برای بازدید از این‌ مکان می روند.

اکثر توریست‌ها گردش‌هایشان را در اطراف ایروان، پایتخت خنثی کشور که دوران طولانی متعلق به شوروی بوده، متمرکز کرده‌اند. اما از ایروان با نیم روز رانندگی در میان غارها و دره‌های  تماشایی جنوب سرسبز ارمنستان شهر گوریس می‌رسید (با   وجود راننده تاکسی قابل اعتماد ۵۰ دلار هزینه دارد). راه‌پیمایی مارپیچ گونه از میان روستایی تاریخی شما را در روستایی غاری خنزورسک  کهن قرار می‌دهد و سواری کوتاهی با اتوبوس شما را به صومعه سنگی تاتو در قله کوه می‌رساند که بر قله کوه واقع شده و یکی از مراکز فرهنگی آموزشی ارمنستان است و دسترسی به آن توسط طولانی ترین خط اتوبوس ریلی (تراموا) نیز میسر است. کوهنوردی عجیب سکونتگاه خاچیک (B&B) در قلب گوریس را می‌گرداند، جایی با وعده های غذایی شبانه و خانگی، همراه با چاشنی گیاهان تازه و تراسی با نمای بر فراز گوریس کهن (شروع قیمت از ۲۰ دلار به ازای هر شب همراه با غذا).

پل شیطان

پل آهکی طبیعی کاموردیج ساتانی یعنی پل شیطانی، در در دره ی بسیار باریک و عمیق ارمنستان که عمقی 700 متری دارد با چشمه های کوهستانی احاطه شده است. آب این چشمه های کوهستانی با رنگ های سبز، صورتی و زرد رنگ آمیزی این دره ی عمیق سرسبز را تکمیل کرده است. این منطقه با وجود رودخانه ی ووروتان محلی برای شنا،با وجود دره ی عمیق زیبایش محلی برای تفریحاتی مانند زیپ لاین همچنین با وجود طبیعت بسیارزیبا و خیره کننده اش یکی از بایدهای گردش درتور ارمنستان می باشدبرای بازدید، در تور ارزان ارمنستان جست و جو کنید.