نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 214
تاریخ : 1396/08/21

 کلبه های آبی بر فراز مرداب های سبز در مالدیو قرار گرفته اند.

سواحل ماسه ای سفید، سواحل مخصوص موج سواری در سطح جهانی، صخره های خیره کننده، تنوع زندگی دریایی و وفور استراحتگاه های لوکس با کلبه های آبی مسحور کننده، مالدیو را در تصور عموم به عنوان مقصدی در حاشیه جهان جلوه می دهند که تنها یک بار فرصت رفتن به آن را پیدا می کنید.

با این وجود جنبه تاریکی نیز در این مقصد آفتابی وجود دارد. نگرانی ها در خصوص تغییرات متداول آب و هوایی نشان می دهد که جزایر مدور کم ارتفاع و صخره های آنها به دلیل بالا آمدن سطح دریا ممکن است زمان زیادی دوام نیاورند. 

بسیاری از استراحتگاه های سطح بالا در مالدیو، تجارب اسپای فوق العاده ای ارائه می دهند که ارزش توجه کردن را دارند. برای مثال اسپای حس ششم واقع در لامو متخصص در ترکیب فلسفه و تکنیک های سنتی آیورودائی هندی در درمان های خود است و حتی در میان کارکنان خود طبیبان آیورودایی دارد که به میهمانان ارزیابی های سلامتی و تندرستی ارائه می دهند.

به دلیل موقعیت مکانی مالدیو که در امتداد مسیرهای تجاری بین آسیا، هند و خاورمیانه قرار گرفته است، غذای این مجمع الجزایر ترکیبی ممتاز از تأثیرات و طعم های مختلف است. حتما سعی کنید کاری سنتی  با ماهی تازه یا ماهی تن را که با شیر نارگیل و ادویه هایی مثل زردچوبه، زیره سبز، برگ پاندان، هل و حتی دارچین پخته شده است امتحان کنید. برای گشت و گذار در مالدیو، تور ارزان مالدیو را جست وجو کنید.