نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 212
تاریخ : 1396/08/15

این شهر با توجه به تاریخچه‌ی دورو دراز و داستان‌وارش به‌واقع جوهره و روح اسپانیا را در خود دارد. در قرون وسطی، تولدو شهری موفق و قدرتمند بود که در آن مسلمانان، یهودیان و مسیحیان با سازگاری و سعه نظر در کنار هم زندگی می‌کردند. تولدو به‌عنوان امپراتوری مخفی سه فرهنگ یکی از شهرهای اسپانیا با بیشترین غنای آثار باستانی است.

تولدو که همچنین با نام La Ciudad Imperial  (شهر امپراتوری) شناخته می‌شود، شهری برج و بارودار  بر روی یک تپه است و به‌خاطر شن‌های طلایی، رودخانه‌ی پیچ در پیچ تاقوس که بلند‌ترین در شبه‌جزیره ایبری بوده و شهر را از سه طرف احاطه کرده است، معروف است. در پشت دیوار‌ها ، شهر رمانتیک عمدتاً گنجینه‌ای از ترکیب معماری اصیل و آثار هنری همراه با اقامت‌گاه قدیمی بکر را در خود گنجانده است. نقاش رنسانس ال خرکو، در چهل سالگی شهر، آن را با نقاشی‌های مجلل و باشکوهش جاودانه و به یاد ماندنی کرد.

قبل از اقدام به کشف بقایای سه فرهنگ، ما زمانمان را در یکی از چشم‌انداز‌های شهر سپری کردیم. منظره با پوشش سراسری گل‌های شقایق و دیگر گل‌های رنگارنگ تحسین‌برانگیز بود. به محض این‌که از دروازه اصلی شهر، پوئرتا د  بیسگارا، عبور کردیم، تولدو جادوی خودش را نشان داد و ما را به گذشته‌های فوق العاده برد.

از موزه ال خرگو،  Jardines del Transito در آن طرف خیابان مشخص است و یک پیاده‌روی و منظره‌ی دلنشین از رودخانه را مهیا کرده بود. اگر با کودکانتان سفر می‌کنید و آن‌ها به مکانی برای بازی نیاز دارند، اینجا یک شهر بازی هم هست.  برای بازدید از شهر تولدو در  تور ارزان اسپانیا جست وجو کنید.