نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 218
تاریخ : 1396/08/13

خلیج کوچک ویلفرانش-سور-مر که ازلحاظ زیبایی به‌عنوان یکی از پنج خلیج برتر در جهان شناخته می شود، از سمت راست توسط کاپ نیس و از سمت چپ توسط کاپ فرا احاطه‌شده است.

شاید شما بخواهید با آرامش تمام از ساحل لذت ببرید، در یک کافه یا بار بنشینید و غرق در تماشای مناظر زیبا و صحنه‌های سرگرم‌کننده آن بشوید. یا شاید بخواهید از سبک زندگی، آشپزی، غذاهای خوشمزه فرانسه لذت ببرید، در بازارهای محلی آن خرید کنید و زندگی روستایی را تجربه کنید - و درحالی‌که غذا و نوشیدنی موردعلاقه خود را میل می‌کنید از سلامتی و شادابی بیشتری بهره‌مند شوید. یا شاید شما بخواهید به گشت‌وگذار بپردازید و از پیاده‌روی در برخی از مکان‌های فوق‌العاده‌ای که این منطقه به شما ارائه می‌دهد، لذت ببرید.

این روستای زیبا که بر بالای یک بندر آرام و دلپذیر واقع‌شده است و با دژی باشکوه مشرف بر شبه‌جزیره کاپ فرا قرار دارد، به لطف عمق زیاد آب بندرش، یکی از بندرهای اصلی جذب کشتی‌های بزرگ تفریحی است.

قدم زدن در این شهر قدیمی به‌جامانده از قرن 14، با توجه به خیابان‌های کوچکش و نام‌هایی که زنده کننده افکار و خاطرات در ذهن هستند و وجود راه‌پله‌های پیچ‌دار و مناظر اجمالی و گاه‌به‌گاه رو به دریا، بسیار لذت‌بخش است (مخصوصاً وقتی با یک ناهار آرام و طولانی در لب دریا و یا در کنار یک میدان کوچک و زیبا از این شهر قدیمی همراه باشد).

درمجموع، ویلفرانش برای گردشی رمانتیک بی‌نظیر است. مسیرهای پیاده‌روی ساحلی از تفرجگاه ساحلی پلاژ دارس شروع شده و به ساحل شنی شهر در زیر ایستگاه قطار منتهی می شوند. آن‌ها که در پیاده‌روی مصمم‌تر هستند ممکن است بخواهند با مقداری حرکت جست‌وخیز دار در پایین جاده‌ی پرپیچ‌وخم و ساحلی تمام راه را تا نیس قدم بزنند. یراس سفر به فرانسه با تور ارزان کلیک نمایید.