نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 218
تاریخ : 1396/08/03

مرکز تاریخی سالزبورگ محل تجمع موزه‎ها، فروشگاه‎ها، کافه‎هاو بازدیدکنندگان مخصوصاَ در فصل تابستان است. درست آنسوی دیوارهای قدیمیِ شهر با پارک‎ها، دریاچه‎ها و جاذبه‎های محبوب محلی رویرو می‎شوید. مناره‌های رویایی، تپه‎های سرسبز و باغ‎های  رمانتیک جاذبه‎های شهر هستند که میلیون‎ها نفر از بازدیدکنندگان از سراسر جهان آنها را دوست دارند و مشتاق دیدن مناظر سالزبرگ هستند.

شهر سالزبورگ  با درآمد سرانه حاصل از صنعت توریسم بالاتر از ونیز یا فلورانس، در بین شلوغ‎ترین شهرهای اروپایی در طول سال قرار دارد. با توقف در کنار رودخانهَ روان سالزاخ نگاه خیرهَ شما آرام آرام به‌سوی گنبدها و مناره‎های زیبا، دژهای سهمگین برفراز صخره‎ها و کوه‎هایی که در آنسوی تمام اینها قرار دارند بالا می‎آید. این منظره چشم‌اندازی است که شاهزادهَ مغرور، اسقفهای اعظم و ماریا به آن‎ها مفتخر بودند.

فراتر از دونمونه از بزرگترین منابع درآمد سالزبورگ یعنی موتسارت و آوای موسیقی شهری پنهان است با هنرهای درحال رشد، با غذاهای شگفت‎انگیز، پارک‎های آراسته، خیابان‎های آرام که در آنها موسیقی کلاسیک از پنجره‎های باز، شناور بر جریان هوا به آرامی به گوش می‏رسد و سالن‎های کنسرت که 365 روز سال ازسنت موسیقی حمایت می‎کنند. هرجایی که بروید منظره، خط افق، موسیقی و تاریخ روح شما را بالاتر از آواز سحرانگیز جولی اندروز به پرواز درمی‌آورند. برای گشت وگذار در اتریش می توایند تور ارزان اتریش را جست وجو کنید.