نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 218
تاریخ : 1396/08/01

حتی آنهایی که هیچگاه در مسکو نبوده اند گنبدهای رنگارنگ کلیسای سنت باسیل را تشخیص می دهند که در میدان سرخ در پایین برج کرملین قرار دارند.

میدان سرخ یک میدان شهری (میدان عمومی) در مسکو پایتخت روسیه است. این میدان کرملین را که قبلا ارگ سلطنتی بوده و اکنون محل اقامت رسمی رییس جمهور روسیه است، از یک بخش تجاری تاریخی با نام کیاتی گورود (Kiati-gorod) مجزا می کند. میدان سرخ اغلب به عنوان میدان مرکزی مسکو در نظر گرفته می شود زیرا خیابان های اصلی و بزرگ مسکو که به بزرگراه های بزرگ مسکو متصل می شوند، از این میدان شروع می شوند.

 از زمان پرستوریکا (perestroika) به بعد، میدان سرخ از حالت شکوه رسمی دور شده و به طور فزاینده ای برای کنسرت های راک، اجراهای بزرگ موسیقی سنتی، و دامنه ای وسیع از مراسم های بزرگ از نمایش مد (فشن شو) گرفته تا جشنواره هنر سیرک بکار گرفته شده است. مسکو سال 2000 را در این میدان با آتش بازی های وسیع و پارتی های خیابانی جشن گرفت.

زیبابی متفاوت معماری و اتمسفر جادویی، تاریخ اغلب وحشیانه و خونین این میدان را مخفی می کند، اما ترکیب بندی، این میدان را به مکانی واقعا شگفت انگیز تبدیل می کند تا جایی که شما می خواهید دوباره و دوباره به آن بازگردید.  برای گشت وگذار در روسیه و میدان سرخ می توانید  تورهای ارزان روسیه را جست وجو کنید.