نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 229
تاریخ : 1396/07/19

Botanical Gardens  باغ بوتانیکال

Botanical Gardens در سنگاپور محل های دیدنی برای بومیان هستند که می توانند در آن گردش کرده، قدم بزنند و tai chi تمرین کنند. اگر یک مکان بتوان در سنگاپور نام برد که برای خوشگذرانی مناسب باشد، East Coast Park است که حدود سه میلیون بومی و توریست برای انواع ورزش، سرگرمی و غذا خوردن به آنجا می آیند.

Chinatown محله چینی های سنگاپور

Chinatown در سنگاپور به طور رسمی Niu Che Shui نام دارد (آب ارابه گوساله وحشی) و بازدید کنندگان می توانند در آنجا هنرهای دستی چینی، پوشاک و محصولات پزشکی بخرند.

در کنار این وضع، در ساحل می توانید گروه های دوچرخه سواران و اسکیت بازانی را که از آفتاب و نسیم دریا لذت می برند بیابید. اسکی کابلی و ورزش های آبی نیز برای افرادی که ترجیح می دهند با آب سر و کار داشته باشند مناسب است.

 همسایگی گردشگاه دریایی

در Esplanade neighborhood  (اسپلاندا) در سنگاپور جایی است که مرکز اجرای هنری 15 جریبی (6 هکتار)، Esplanade Mall و دو مرکز هنری دیگر در آن قرار دارند.

این مکان همچنین برای راحت نشستن و تمدد اعصاب عالی است و رستوران ها، میکده ها و کافه های زیادی در کنار ساحل قرار دارند و می توان در آنها cocktail یا لقمه ای غذا خورد. خیلی سخت نگیرید. می توانید با دوستان و خانواده در کنار ساحل و در زیر دم‌اسب‌درختی و نارگیل هایی که بالا و پایین می روند به تفریح بروید.

هر کاری بخواهید انجام دهید هیچ کاری بهتر از این نیست که روز خود را در اینجا به پایان ببرید و سوار وسایل حمل و نقلی که در East Coast Food Lagoon قرار دارد شوید و از غذاهای محلی دقیقا در کنار ساحل بخورید مانند ساتای بال جوجه کباب. برای گشت وگذار در سنگاپور تورهای ارزان سنگاپور را جست و جو کنید.