نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 227
تاریخ : 1396/07/16

کلیسای آکمادار (کلیسای صلیب مقدس) در جزیرهٔ آکمادار واقع دردریاچهٔ وان و در نزدیکی ناحیه ی گواس استان وان قرار دارد. دریاچهٔ وان که در ناحیهٔ آناتولی شرقی قرار دارد بزرگ‌ترین دریاچه  ی  ترکیه است. جزیرهٔ آکمادار با نام‌های آقتامار، آختامار و آحتامار نیز شناخته می‌شود و دومین جزیرهٔ بزرگ در میان 4 جزیرهٔ واقع در دریاچهٔ وان محسوب می‌شود. در 3 کیلومتری خط ساحلی واقع‌شده است.

جزیره‌های کوچک با کلیساهای ارمنی واقع در این دریاچهٔ بزرگ که سرتاسر آن کوه قرار دارد مزین شده‌اند.

هیچ‌کس دریاچه ی وان را فراموش نمی‌کند. حداقل 3 روز را در سواحل بزرگ‌ترین دریاچه  ی ترکیه که ازنظر وسعت 5 برابر دریاچه ی ژنو است سپری کنید. از آب، منظره، قلعه‌ها، کلیساها، مساجد و مقبره‌های تمدن پیشین که گرداگرد ساحل قرار دارند لذت ببرید. بهترین زمان برای بازدید از این محل ماه مه و سپتامبر است.این منطقه در فصل زمستان از اواسط اکتبر تا اواسط آوریل در اثر بارش برف راه‌بندان می‌شود و نمی‌توان به‌درستی از آن لذت برد. در اواسط تابستان، ماه‌های ژوئن و اوت بهترین زمان برای کوهنوردی در این ناحیه است؛ اما اگر می‌خواهید از 2 کوه اتشفشانی بزرگی که در سواحل شمالی و غربی واقع‌شده‌اند، کوه نمروت داغ (که اگرچه ازنظر اسمی شبیه کوه بسیار معروف سنچوری آینوخوس است که در فاصلهٔ زیادی از غرب قرار دارد) و کوه سیپان، بالا بروید باید بعدازاین 2 ماه به این منطقه بیایید. برای این کار باید روی کوه چادر بزنید و لازم است حداقل 3 شب آن جا بمانید. این ناحیه دارای گذرگاه‌های بسیاری با سرازیری تند است. سفر به وان ترکیه و گشت وگذار در جزیره  آکمادار را در تور ارزان ترکیه جست وجو کنید.