نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 221
تاریخ : 1396/07/12

رستوران از اجزاء اختصاصی زندگی مجارستانی ها است. دوستداران خاویار باید   به رستورانAranyKaviárبروند. این رستوران باشکوه دارای منظره باغ است وانواع گسترده ای از خاویارهای روسی و مجارستانی در این رستوران وجود دارد، همچنین صاحب رستوران خاویار مخصوص خود را تولید می­کند.

بهترین محله برای کسانی که می خواهند خودشان کارهایشان را انجام دهند.

به طور کلی کمبود مغازه و بازار در بوداپست وجود ندارد شما می توانید هر چیزی را که برای تهیه یک وعده غذایی (و حتی خیلی بیشتر از آن) لازم دارید، از ساختمان بازار بزرگ که در سمت منطقهpest پل liberty  واقع شده است، خریداری کنید. این بازار بسیار بزرگ سه طبقه، در اوایل قرن بیستم ساخته شده است. آسیب این ساختمان در این سالها این مکان را به فضایی برای فروش گوشت محلی، پنیر و ادویه جات (فلفل پاپریکا دودی یک ادویه ضروری است)، شیرینی جات و سوغاتی ها تبدیل کرده است.

بهترین محله برای عاشقان غذا:محل کافه ­ها در بوداپست، مجارستان

اگر شما وقتتان در بوداپست کم است، همه آن را در منطقه هفتم بگذارنید. با غذاهای بین المللی فراوان و بارهای سرزنده را ترک کنید. Caravan رویای عاشقان غذا است. این منطقه از دکه هایغذاهای خیابانی که خوراکی های سنتی و جدید دارند، پرشده است. قبل از امتحان کردن lángos اینجا را ترک نکنید. Lángos نان سرخ شده ای است که معمولاً روی آن پنیر رنده شده و خامه ترش می­ریزند.کافه قرن نوزده نیویورک خود را به عنوان زیباترین قهوه خانه دنیا توصیف میکند و رد کردن این ادعا سخت است. غذاها کنار تزئینات داخلی (سنگ مرمر، برگهای طلایی و مخمل قرمز) ارائه می­شوند. برای تغییر کامل فضا و خوردن یک نوشیدنی یا میان وعده آخر شب به سمت SzimplaKert بروید. این منطقه بی نظیر یکی از ruin pubs های بوداست است. ruin pubs رستورانهای قدیمی هستند که در ساختمان های قدیمی و مخروبه قرار دارند.