نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1396/07/05

سواحل مرجانی جزیرهٔ افو قسمتی  از پارک ملی امریکن ساموآ را تشکیل می دهدکه نخستین پارک ملی ایالات‌متحده در نیمکرهٔ ی جنوبی است.

حدود 3000 سال پیش ساکنان قدیمی‌ترین تمدن پلی نزیا با محیط جزیره‌شان بسیار آشنا بودند، آن را ارزشمند می‌دانستند و به‌صورت همگانی اداره می‌کردند. نامی که برای سرزمینشان انتخاب کردند نگرش آن‌ها را نشان می‌دهد: ساموآ به معنای «زمین مقدس»

امریکن ساموآ تقریباً در 2600 مایلی جنوب غرب هاوایی واقع‌شده است و شامل 10 جزیره ی آتش‌فشانی (5 جزیرهٔ مسکونی) و 2 جزیرهٔ مرجانی (یک جزیرهٔ غیرمسکونی) است. کنگره در سال 1998 این سرزمین را به‌عنوان پارک ملی تصویب کرد. خدمات پارک ملی جنگل استوایی، ساحل و صخره‌های 3 جزیره را اداره کنند. اهالی ساموآ به ادارهٔ پارک کمک کردند و اهالی روستاها امکاناتی را برای مسافران ارائه دادند. 

موتورسواری هیجان‌انگیز را از میان چشم‌انداز بسیار زیبای کالیفرنیا تماشا کنید.

این پارک صدها ازگونهٔ گیاهی در 5 جنگل استوایی متفاوت: لولند، مونتانا، کوست، ریدج و کلود محافظت می‌کند و تنها جنگل استوایی در کشور آمریکا است. بازدیدکنندگان حیات جانوری می‌توانند پرندگان مناطق گرمسیری و خفاش میوه‌خوار–خفاش میوه‌خوار با بال‌های به‌اندازهٔ جغد سینه خال-که درخطر انقراض قرار دارد را ببینند.

 در توتویلا، بزرگ‌ترین جزیرهٔ امریکن ساموآ، کوه‌های آتش‌فشانی سر به فلک کشیده بر آب‌های به رنگ آبی سیر لنگرگاه پاگوپاگو مشرف هستند. به جز چند روستا و جاده‌ای خوش‌منظره که از کنار لنگرگاه و خط ساحلی جنوبی عبور می‌کند، زمین مسطح کوچکی وجود دارد که در بالای این زمین تکه‌تکه که به دریای پرشیب کنار جزیرهٔ شمال ختم می‌شود. 

منظرهٔ وسیع جنگل همیشه ابری نزدیک به صخره‌های ناهموار ساحل جنوبی به‌یادماندنی است. اوفو، جزیره‌ای کوچک و دور، سواحلی دارد که آن را زیباترین سواحل امریکن ساموآ می‌نامند. زیباترین آن‌ها ساحل مرجانی است. سفر به آمریکا و گشت وگذار در پارک ملی آمریکا را درتورهای ارزان آمریکا جست وجو کنید.