کلوب ساحلی آمبوران فرصتی برای استراحت و آرامش در آذربایجان

کلوب ساحلی آمبوران فرصتی برای استراحت و آرامش در آذربایجان

باشگاه یا «کلوب ساحلی آمبوران» (Amburan Beach Club) از سواحل دریاچه خزر است که در بخش جنوبی باکو قرار دارد و در سفر به شهر باکو در آذربایجان، می توانید یک روز شاد را در آنجا تجربه کنید. طیف مختلفی از افراد در باشگاه ساحلی آمبوران باکو به چشم می خورد، از جمع های دوستانه و خانوادگی گرفته تا کسانی که به صورت انفرادی در آنجا حضور دارند.

در کلوب ساحلی آمبوران در آذربایجان، یک استخر و یک ساحل وجود دارد و شما می توانید هر جا که خواستید شنا کنید و در ساحل آن استراحت کرده و آفتاب بگیرید. تعدادی کافه و بار نیز وجود دارد که امکان تهیه انواع نوشیدنی ها و تنقلات را فراهم می آورد.

کلوب ساحلی آمبوران فرصتی برای استراحت و آرامش در آذربایجان است، امّا تابستان بهترین فصل برای رفتن به باشگاه ساحلی آمبوران آذربایجان است. در این زمان از سال هوا مطبوع است.

 

تور باکو و سواحل باکو

 

قیمت بلیط کلوب ساحلی آمبروان باکو

هزینه ورودی به آمبوران کمی گران است. بسته به اینکه در کدامیک از روزهای هفته با آنجا می روید، قیمت بلیط ورودی از 20 تا 25 AZN متغیّر خواهد بود؛ AZN20 در طیّ هفته و AZN25 در آخر هفته. در زمان ورود، هزینه های استفاده از حوله، صندلی های ساحلی، استخر و دریا در غالب یک کارت از شما دریافت می شود؛ چنانچه از یکی از خدمات استفاده نکردید، باقی پول شما در زمان برگشت پس داده خواهد شد.

 

باشگاه ساحلی آمبوران و تور باکو

 

دسترسی به کلوب ساحلی آمبوران باکو

اگر در غالب تور باکو به این کلوب ساحلی می روید که هیچ؛ اگر نه، می توانید به راحتی از طریق یک تاکسی اقدام کنید. مسیر دسترسی از پایتخت به باشگاه ساحلی آمبرون از طریق بزرگراه با کیفیت عالی خواهد بود. اگر قصد دارید با اتوبوس به آنجا بروید، باید حدود 10- 15 دقیقه در کنار یک بزرگراه بدون پیاده رو، راه بروید. با استفاده از اتوبوس های شماره 171 یا 172 از ایستگاه اتوبوس ایستگاه متروی Koroghlu و ایستگاه نزدیک به باشگاه ساحل - Bilgәh qәsәbәsi یا هتل ساحلی Jumeirah Bilgeh حدود یک ساعت طول می کشد تا به آمبوران برسید.

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید