در ونیز کوچک آذربایجان، به قلب ونیز سفر کنید

در ونیز کوچک آذربایجان، به قلب ونیز سفر کنید

«ونیز کوچک» (Little Venice) در بلوار یا خیابان باکو، شهرکی است که در سال 1960 ساخته شد و در سال 2012 به میزان 10000 متر مربع گسترش یافت، جانی دوباره گرفت و امروزه به عنوان یکی از مقاصد گردشگری باکو مورد بازدید تورهای گردشگری باکو و گردشگران قرار می گیرد. طیّ بازسازی ونیز کوچک در سال 2012، ساختار اصلی این شهر کوچک حفظ شد، کانال های آبی گسترش یافت و قایق های جدید روی کار آمد. این مجموعه تفریحی باکو را می توانید در داخل محوطه پارک ملی ساحلی ببینید.

 ونیز، این شهرک کوچک باکو، دارای دو جزیرۀ بزرگ و تعدادی جزیرۀ کوچک است که از طریق پل های سنگی مزیّن، به یکدیگر مرتبط هستند. قایق هایی مشابه قایق هایی که در ونیز ایتالیا دیده می شود را می توان در کانال های آبی ونیز کوچک باکو نیز دید. تورهای گردشگری باکو می توانند با مراجعه به این منطقه توریستی آذربایجان، از این قایق ها جهت تفریح گردشگران خود استفاده کنند و لحظاتی آرام و مفرح را برایشان رقم بزنند.

 

 ونیز، این شهرک کوچک باکو، دارای دو جزیرۀ بزرگ و تعدادی جزیرۀ کوچک است که از طریق پل های سنگی مزیّن، به یکدیگر مرتبط هستند.

 

چرا از ونیز کوچک در آذربایجان دیدن کنیم؟

با وجود اینکه ونیز کوچک آذربایجان در نزدیکی ساحل دریای خزر واقع شده است، شما با دیدن این شهر کوچک، خود را در ونیز ایتالیا احساس خواهید کرد؛ در ونیز کوچک آذربایجان، به قلب ونیز سفر می کنید. در هریک از جزیره های ونیز کوچک، رستوران هایی وجود دارد که غذاهای مختلف اروپایی و شرقی، از جمله غذاهای خوشمزه و لذیذ آذربایجان را سرو می کنند. پیشنهاد می شود پس از گشت و گذار با قایق، به یکی از رستوران های واقع در جزایر مراجعه کنید، غذایی سفارش دهید و تفریح خود را با صرف یک وعده غذایی لذیذ آذربایجانی، کامل و خاطره انگیزتر نمایید.

 

ونیز کوچک در آذربایجان

 

هزینه قایق سواری در ونیز کوچک باکو

قیمت قایق سواری و گشت و گذار در ونیز کوچک آذربایجان، به ازای هر 20 دقیقه AZN 5 است.

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید