مرکز خرید MUM در شهر باکو آذربایجان

اگر به دنبال یک مرکز خرید در آذربایجان هستید، از مرکز خرید MUM در باکو دیدن نمایید. این مرکز خرید که با عنوان TsUM نیز شناخته می شود، در چهار طبقه دقیقاً در مرکز شهر باکو قرار دارد و بسیاری از اجناس مورد نیاز گردشگران را ساپورت می کند؛ اگر به دنبال خرید سوغاتی، صنایع دستی، اجناس محلی، اجناس مارک دار، پوشاک، لباس عروس، ابزار الکترونیکی و غیره هستند کافی است به مرکز خرید MUM بروید.

 

مرکز خرید در شهر باکو و در آذر بایجان

 

مرکز خرید MUM نسبت به دیگر مراکز خرید باکو قدیمی تر بوده و در سال 1956 میلادی ساخته شده است. طبقه همکف بازار MUM به جواهرات اختصاص دارد؛ برخی از آن ها بسیار گران قیمت هستند. حتی اگر قصد خرید جواهر نداشته باشید، آن ها انقدر زیبا هستند که دقایقی را به تماشای آن ها اختصاص دهید و از زیبایی آن ها لذت ببرید. علاوه بر طلا و جواهر و وسایل دیگری که در بالا ذکر شد، در مرکز خرید TsUM می توانید شمع و عطرهای خوش بو نیز تهیه کنید.

افرادی که قصد خرید بلیط آذربایجان را دارند، می توانند با اطلاع از مقاصد گردشگری تور مورد نظر خود، اطمینان حاصل نمایند که بازدید از بازار MUM در فهرست برنامه گردشگری تور مربوطه گنجانده شده است یا خیر. تورهای گردشگری باکو نیز می توانند با راهنمایی گردشگران خود جهت بازدید از این بازار، تمهیداتی را فراهم کنند تا مسافران شان وسایل و کالاهای لازم و همچنین سوغات مورد نظر شان را به راحتی خریداری نمایند.

آدرس مرکز خرید ‏TsUM‏ یا ‏MUM آذربایجان

Address: Ali Bairamov St., 5, Baku, Azerbaijan

تلفن: +994 12 944390

امتیاز 0از 5 (0 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید