کی ال سی سی آکواریوم مالزی در کوالالامپور

کی ال سی سی آکواریوم مالزی در کوالالامپور

«آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور» (Aquaria KLCC) یکی از پنج آکواریوم برتر آسیا و از دیدنی های کوالالامپور به شمار می رود. تورهای گردشگری مالزی با انتخاب این جاذبه دیدنی می توانند با یک پیاده روی 90 متری در تونل این آکواریوم، گردشگران خود را از زیبایی های این مجموعه و موجودات آبزی داخل آن بهره مند سازند.

آکواریوم کوالالامپور از جادبه های دیدنی کوالالامپور

یکی از امکاناتی که برای بازدید کنندگان این وجود دارد، غواصی است. علاقه مندان و ماجراجویان می توانند از طریق غواصی به کوسه ها نزدیک شوند و یا آن ها را از پشت قفس هایی که برای این منظور تعبیه شده است، از نزدیک مشاهده کنید. از دیگر موارد، می توان به استخر ژن (Gene Pool) اشاره کرد که در آنجا می توانید با ستاره های دریایی و خیار دریایی ارتباط داشته باشید.

آکواریوم کوالالامپور مالزی

مشخصات آکواریوم کوالالامپور

  • فضایی با وسعت 60000 فوت مربع.
  • طولانی ترین تونل زیر آبی به طول 90 متر؛ طولانی تر از آکواریوم دبی.
  • بزرگ ترین آکواریوم تک مخزنی آب شور با ظرفیت 2.5 میلیون لیتر.
  • نمایش بیش از 5000 موجود آبزی مختلف مانند انواع ماهی، کوسه، ستاره دریایی، لاکپشت.

آکواریوم کی ال سی سی مالزی

تونل زیر آب آکواریوم KLCC

تونل زیر آب را می توان پر هیجان ترین بخش آکواریا کی ال سی سی مالزی دانست. اگر تا کنون موجودات زیر دریا را از پشت قاب شیشه ای تلوزیون دیده بود، در این تونل شیشه ای 90 متری می توانید آن ها را در فاصله چند متری خود ببینید. مار ماهی، ماهی های گوشت خوار و جنگنده، ماهی های عظیم الجثه، ببر کوسه و ... از جمله جانوران دریایی موجود در مجموعه هستند؛ در این میان، اردک ماهی های بسیار بزرگ آمازونی که یک جفت هستند و طول شان به 2 متر می رسد، از دیدنی ترین موجودات این مجموعه هستند.

تونل زیر آب در آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور

تغذیه موجودات دریایی آکوآریا کوالالامپور

اگر تمایل دارید چگونگی غذا دادن به موجودات آبزی داخل آکواریا KLCC را ببینید، این امکان وجود دارد. در اینجا تغذیه موجودات دریایی توسط کادر حرفه ای انجام می شود. اگر دوست دارید غذا خوردن موجودات دریایی را از نزدیک ببینید می توانید از ساعت 10:45 صبح تا ساعت 5:30 عصر که غذا دهی در دفعات مختلف انجام می شود، از این جاذبه توریستی کوالالامپور دیدن کنید. تغذیه ماهی های گوشتخوار پیرانا و سمورهای آبی از جذاب ترین و جالب ترین بخش های تغذیه موجودات در این مجموعه است. تغذیه دسته جمعی ماهی ها که در روز دو بار انجام می شود نیز خالی از لطف نیست و جالب توجه است. امکان تماشای تغذیه موجودات آبزی معمولاً در بیشتر آکواریوم های معروف دنیا مثل آکواریوم استانبول وجود دارد.

اطلاعات لازم در مورد آکواریوم مالزی

  • در صورت نیاز، صندلی چرخ دار در اختیار بازدید کنندگان قرار داده خواهد شد.
  • در صورتی که از طریق تور گردشگری مالزی اقدام به رزرو بلیط کنید، پیغامی به ایمیل شما فرستاده می شود. اگر ایمیل را در اینباکس تان ندیدید، اِسپم را چک کنید.
  • جهت دریافت اطلاعات بیشتر و بروز در مورد زمان دقیق نمایش و تغذیه موجودات این مجموعه، به سایت رسمی آکواریا کی ال سی سی مالزی مراجعه کنید.

عکس آکواریوم کوالالامپور

ساعات کار و هزینه آکواریوم کوالالامپور

ساعات کار این مجموعه تفریحی 10:00 صبح تا 20:00 (8 شب) است. آخرین سری پذیرش بازدید کنندگان ساعت 19:00 (7 عصر) می باشد.

هزینه آکواریوم مالزی برای سنین مختلف متغیر و به صورت زیر است.

بزرگسالان:  64 رینگیت.

 بچه ها (3- 12 سال): 53  رینگیت.

کودکان (0 – 2 سال): رایگان.

عکس آکواریوم مالزی کوالالامپور

موقعیت و آدرس آکواریوم مالزی

مالزی، مرکز شهر کوالالامپور، نزدیک مرکز خرید سوریا کی ال سی سی و برج دوقلوی پتروناس؛ پس از بازدید از حیات دریایی پر طرفدار مالزی، می توانید سری هم به این اماکن دیدنی بزنید، فاصله برج های مشهور تا آکواریوم کوالالامپور، تنها چند دقیقه پیاده روی است.

Address: Kuala Lumpur Convention Centre Complex, Jalan Pinang, Kuala Lumpur City Centre, 50088, W.P. Kuala Lumpur.

دسترسی به آکواریوم کی ال سی سی مالزی

از طریق اتوبوس: در ایستگاه اتوبوس Suria KLCC پیاده شوید.

از طریق خط سریع السیر: از خط Kelana Jaya استفاده کرده و در ایستگاه Suria KLCC پیاده شوید.

امتیاز 4.67از 5 (3 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید